2737
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 343674 بازدید | 53717 پست
نه عزیزم 😁😁

اگه بیکاری نمیخوابی بیا چت خودمون

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ترخون یا مرزه اس دیگه  احتمالا  نبود!؟

نه ریختم دور برگشو نصف کردم بو کردم دیدم بوی گند علف هرز میده ریختم بره

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه ریختم دور برگشو نصف کردم بو کردم دیدم بوی گند علف هرز میده ریختم بره

کار خوبی کردی😅😅

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      

چت خودتون کجاس کلک 😁😛

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2731

☹️☹️☹️

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀
چت خودتون کجاس کلک 😁😛

گفتینو😂😂😂🙊

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
☹️☹️☹️

الان لینکشو به توهم میدم😘😘😘

الان لینکشو به توهم میدم😘😘😘

سایته؟

مرسی عزیزم 😘😘😘

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2738
سایته؟ مرسی عزیزم 😘😘😘

ببین یجور سایته اپلیکیشنم داره نصب کنی 

یمدت تو نی نی سایت مد بود 

من چند سال پیش اکانت درست کردم داخلش اینجوری بود که یه ایمیل میزدی و رمزعبور تعیین میکردی بعد میرفتی داخلش لینکشو میتونستی بدی بقیه اینجوری به هرکسی لینک بدی اونجا میتونه خصوصی باهات صحبت کنه یعنی صفحه چت مخصوص تو و اون عکس و ویسم میشه فرستاد 

راستی بعد چندوقت شماره خواست ازم و پیامک تاییدیه اومد ولی شمارتو به کسی نشون نمیده و کسی هم شمارتو داشته باشه نمیتونه بفهمه چنین جایی عضوی فقط یجورایی واسه تایید هویته مثل سایت

گوگل سرچ کن گفتینو

از خصوصی سایت بهتره امکاناتشم بیشتره

سایته؟ مرسی عزیزم 😘😘😘

goftino.com/c/dXSUgb

☹️☹️☹️

goftino.com/c/dXSUgb

ببین یجور سایته اپلیکیشنم داره نصب کنی  یمدت تو نی نی سایت مد بود  من چند سال پیش اکانت ...

چت گروهی هم داره؟

چقدر خوب مرسی عزیزم 🥰🥰🥰😘😘😘

چت گروهی هم داره؟ چقدر خوب مرسی عزیزم 🥰🥰🥰😘😘😘

فکرنکنم باید ببینم میشه تاحالا امتحان نکردم

قربونت برمممم😍😍🥰🥰😘😘

هذکاری کردم نشد ریپلای بزنم روی پیامت @__delbar__    

فداتشم😍😍😍

ماهمگی کنار هم میتونیم ب هدفامون برسیم

😂😂😂😂 اتفاقا منم همه میگن خوبی وزنتو کم نکن اما من دوست دارم به اون وزن برسم😁😁😁😁🥺🥺

عزیزدلمییی😍😍🥰

چندوقته شروع کردی چقد کمکردی؟ 

عاشق خودت باش اون کسیه که تا ابد باهاته❤
چقد وضعیتت مثل منه🥲

خیلی استرس زا شده واسسسم

کلا چاقی اصن نمسازه بهم

باهوشمصنوعی خودمو عکسمو لاغر کردم انقد خوشششگل تر میشه ادممم

ایشالا بتونیم کم کنیم

عاشق خودت باش اون کسیه که تا ابد باهاته❤
2706