2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای بابا  بیشتر به خودت برس زودتر بهتر شی درسته کمه اما مهم اینه کم میکنی

عزیزم لطفا به من بگوچه طورخزان نارنجی رروتگ کنم فقط نگی دوباره علتش اینه خلوص نیت ندارم هرکاری میکنم نمیشه 

@خزان_نارنجی       سلام گلم میشه امروز چیت کرد میخوایم بریم نمایشگاه کتاب. شاید شاید ناهار بیرون بخوریم البته من تمام تلاش خودمو میکنم. که رعایت کنم گفتم ازتون اجازه بگیرم  با خواهرم میخوایم بریم همه لاغرن فقط من تپلم و رژیم گرفتم. البته شوهرم حواسش کاملا جمع هست که کالری بالا نخورم. همچین کیف می‌کنه لاغر دارم میشم  گفته برسی ۵۷ یه سرویس طلا پیشم داری 

تاپیک مانکن زیبا ،😍😍😍عضو گروه بنفش 💜 وزن شروع ۷۲..(شروع۱۴۰۲/۰۱/۱۷) 💜 وزن هدف :۵۷ 💜 قد ۱۶۲ 😍💜💜💜من می‌خوام ...پس میتونم،💪💪💪💪
سلام عزیزم نوش جان شوهرت راضی شد؟؟

سلام نه سمیه دارم میمیرم دیشب دعوا کردیم 

برادراش نزاشتن 

پسرمم مریض شده میترسم برم شدیدتر بشه 

میمونم خونه حالش خوب شه بعد بندبساطمو جمع کنم برم

عزیزم لطفا به من بگوچه طورخزان نارنجی رروتگ کنم فقط نگی دوباره علتش اینه خلوص نیت ندارم هرکاری میکنم ...

ببین @اینو می‌زاری بدون فاصله بعد اسمشو می‌نویسی اسمش میاد بالا بزن رو همون تگ میشه 

تاپیک مانکن زیبا ،😍😍😍عضو گروه بنفش 💜 وزن شروع ۷۲..(شروع۱۴۰۲/۰۱/۱۷) 💜 وزن هدف :۵۷ 💜 قد ۱۶۲ 😍💜💜💜من می‌خوام ...پس میتونم،💪💪💪💪
@ خزان نارنجی یادگرفتم خداخیرت بده😁🌹

باید آبی بشه وگرنه تگ‌نمیشه 

@خزان_نارنجی       سلام گلم میشه امروز چیت کرد میخوایم بریم نمایشگاه کتاب. شاید ...

سلام عززیززم 

من مجوزشو صادرکردم امروز چیت باش

مشکلی نیست 

گردن میگیرم😜 @خزان_نارنجی      

در آینه دختری میبینم ، زیبا ، سرسخت ، مغرور و تنها...عجب قدرتی دارد چشمانش، این قدرت هر آینه ای را شکوهمند میسازد