2752
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344414 بازدید | 53717 پست
چجوری من اونو هیچوقت متوجه نشدم دقیق یعنی چطوری مثلا یه سیب میخورم کالری بشمارم..گ؟؟خب چحوری بفهمم د ...

اپ کالری شمار نصب کن عزیزم. هر خوراکی که میخوری واردش کن

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
چجوری من اونو هیچوقت متوجه نشدم دقیق یعنی چطوری مثلا یه سیب میخورم کالری بشمارم..گ؟؟خب چحوری بفهمم د ...

۱- ترازوی آشپزخونه

۲- اپلیکیشن مانکن یا زیره یا کرفس و...

۳- گوگل کن: محاسبه آنلاین کالری مورد نیاز بدن

طبق قد و وزن و سن حساب میشه

اگه گزینه ۱ رو نداشته باشی هم میتونی تقریبی کالری شماری کنی

قد ۱۶۲ - شروع: ۶۴.۴ | الان: ؟؟؟ | هدف: ۵۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوشمزه ها نوش جونت استویا یه شیرین کننده ی طبیعیه که مصرفش حتی برای دیابتی ها مجازه (تا ...

مرسی عزیزم بابت توضیح کامل و مفید حتما امتحانش میکنم🤗🤗🤗 

عضوگروه آبی💙💙وزن اولیه ۹۲🦋 وزن این هفته ۷۴🦋  وزن هدف ۶۸🦋
آره عذاب وجدان بعدش خیلی بده🤕 باورت میشه میدونن من رژیمم و میدونن من کرانچی پنیری خیلی دوست دارم د ...

باقلوا 😍😍😍😍😍😍😍😍

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
۱- ترازوی آشپزخونه ۲- اپلیکیشن مانکن یا زیره یا کرفس و... ۳- گوگل کن: محاسبه آنلاین کالری مورد نیا ...

اهان مرسیی

بنظر من اگه گروه واتس اپ یا تلگرام باشه خیلی خوبه درمورد خوارکیای روزانه و کالری شماری حرف بزنیم برای بقیه هم بشه یه ایده برای استفاده خوبه

من دوست دارم بجای رژیم فست همون روزه برم یعنی بدون آب حتی باعث لاغری نمیشه؟؟البته ب شرطی که هی بعد ا ...

روزه سخته چون در طول روز باید بگیری. بیدار هستی و فعالیت داری. گرسنه و تشنه میشی

ولی فست ۱۶ ساعته از شب (آخرین وعده) شروع میشه تا صبح. یعنی بیشترین زمان فست رو خواب هستی و فشاری بهت نمیاد

روزه سخته چون در طول روز باید بگیری. بیدار هستی و فعالیت داری. گرسنه و تشنه میشی ولی فست ۱۶ ساعته ا ...

نمیدونم والا🥲اره اونم هست ولی بازم هردوش سخت باید باشه برای کسایی ک صبحانه عادت دارن بخورن

۱- ترازوی آشپزخونه ۲- اپلیکیشن مانکن یا زیره یا کرفس و... ۳- گوگل کن: محاسبه آنلاین کالری مورد نیا ...

لیلی من الان رفتم کالری آنلاینو زدم برام داد ۱۳۷۵ واسه کاهش؟؟

اهان مرسیی بنظر من اگه گروه واتس اپ یا تلگرام باشه خیلی خوبه درمورد خوارکیای روزانه و کالری شماری ح ...

راستش جای دیگه گروه لاغری نداریم. همین نی نی سایت میایم هممون

ورزش واسه بازو چی میری؟ منم مشکلم بازوهامه یعنی رو مخمه شدید

خیلی سخت لاغر میشه بازو من کش مینی لوپ خریدم هم جمع میکنه از جهت شل بودن هم لاغر ،پرسیدم از خانمه که عضله نشه یه وقت ببینم چاقتر شد گفت نه اصلا با رژیم حتما جمع میشه هم شل بودن هم لاغر میکنه ،انشالله البته ،با این کش تو نت زدم زیاد حرکت هست ولی من فقط اینو میرم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
خب مثلا ۵قاشق برنج میخورم از کجا بفهمم کالری این جقدره؟؟

بزنی تو اپ میاره واست. مانکن نصب کن خوبه

2706