2737
2734
عنوان

پیام شوهرم نکنه واقعا ازخونه بیرونم کنه+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 133687 بازدید | 252 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگه خفه شو و بشین سرجات مگه شما چیکار کردی؟

نه بیرون نمیکنه میخواد فقط بترسونتتون

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2728

توهم بهش پیام بده بگو برگه طلاق دستم باشه میرم با کمال میل میرم و با برگه حد اقل میتونم پیش یکی جا پیدا کنم بخوابم زود باش الانم پیامش نگه دار زنگ بزن ۱۱۰ بگو از خونه بیرونم کرده و بس 

بنظرم بشین سر جات خوب عزیزم، دختر که عروسی کنه خونه باباش دیگه با غریبه دیگه فرقی نداره، مخصوصا اگه با قهر بری، پس خودت و زندگیت رو جمع کنه و بشین سر جات 

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  
نه جایی رو دارم نه کسی رو وگرنه طلاق بزرگترین رویامه

از فامیل نزدیک یکی بود که شوهرش همینو مرتب بهش میگفت که بزار برو تو چقدر رو داری میگم برو نمیری 

اون خانمم از طرف پدر مادر حامی نداشت دوتا پسر بزرگم داشت اخرش تصمیم گرفت بره خونه باباش بهش سخت میگذشت ولی موند سریع کار پیدا کرد که زیاد تو خونه باباشم نمونه الان خونه کرایه کرده شوهرش التماس میکنه برگرد میگه الان راحت شدم 

البته با اینکه ما از طایفه عروسیم ولی خب قبول ذاریم همسرش انقدرام بد نبود و هردو مقصر بودن

2738

چرا نمیری خونتون میگن نیا؟خوب  چرا کلاس آرایشگری ناخون کار یا کاری برای خودت راه نمیندازی که پول ازش در بیاری و کم کم بتونی جدا بشی ازش .کاشکی بهش نمیگفتی نمیزارن دیگ هرچقدر می‌تونه میتازونه میگه این که نمیره.پس مستقل بشو و پول در بیار که بتونی بری اگر واقعا همیشه همینجوریه

وای چه بداخلاق  اونوقت خانم من قدر منو نمیدونه،بخدا از گل نازک تر بهش نگفتم تا حالا😐

اآفرین شما شخصیت دارین چون

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤
2706