2733
2734
عنوان

خانماي باردار يه لحظه بياين

325 بازدید | 40 پست

خانما من امشب خيلي عصبي هستم از دست دكترم😡

سري قبلي كه رفتم پيشش بهم نگفت قرص آهن بخور

من الان هفت ماهمه تا الان فقط ويتامين ميخوردم با فوليك اسيد

امشب كه رفتم پيشش بهش گفتم دكتر قرص جديد نميخواد بخورم؟ وقتي فهميد تا الان آهن نخوردم شك شد

گفت چطور نخوردي و ازين حرفا

بعد واسم نوشت و گفت ازين به بعد بخور روزي ٢ تا

بهش گفتم واسه بچه مشكلي پيش نمياد تا حالا نخوردم گفت نه 

ولي من خيلي نگرانم

شما ها از ماه چندم آهن رو مصرف كردين؟ هر روز ميخوريد؟

اصلا كسي هست كه نتونه بخوره و نخورده باشه توي بارداريش و واسه بچش مشكلي پيش نيومده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا الان فقط فوليك ميخوري؟ دكترم گفت بايد از ١٦ هفتگي شروع ميكردي به خوردن منم الان ٢٩ هفتمه

نه فولیک از ۱۳ هفته قطع شده ولی امروز با ازمایش گلوکز کم خونی ام نوشته بود که اگه لازم داشته باشم بده

2738

از هفته ۱۶ قرص آهن رو شروع میکنن 

اگه تغذیه ات خوبه مشکلی پیش نمیاد نترس 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نه دکتر من نسبت به ازمایش خون‌میده کم خونی نداشته باشی دیرتر شروع میکنه الان واسه من با‌گلوکز کم خون ...

به من گفت فقط تا هفته ۱۲ فولیک اسید بخور بعد اون شروع کن مولتی ویتامین و اهن

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍

سلام گلم خوبی هرچی خواستم درخواست دوستیتو قبول کنم برام نیومد اسمت قبلشم نتونستم بهت پیام بدم 

چه خبرا تو دلیت خوبه؟ خودت چطوری💞

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

تاریخ زایمانمو گفته 18 اردیبهشت 

سما چطور؟ حتما آخرای خرداد هستی؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706