2752
2734
عنوان

اول و آخر اسمتونو بگید حدس بزنیم 😂🤩🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 9200 بازدید | 1222 پست
گابریل 

No

پدر، از وقتی که رفتی نویسنده شده ام! حرف هایم را با اشک روی گونه‌هایم مینویسم 🖤😭 01/8/23              دلبر مادر روحت شاد فرشته آسمونی من سانیا ٠١/١٢/٨🖤👣                                                                     این چه شمع است که خاموش نگردد هرگزمرگ مادر که فراموش نگردد هرگز  ٠١/١٢/١٧🖤🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گیلدا؟😂

😂 😂 نوچ 

پدر، از وقتی که رفتی نویسنده شده ام! حرف هایم را با اشک روی گونه‌هایم مینویسم 🖤😭 01/8/23              دلبر مادر روحت شاد فرشته آسمونی من سانیا ٠١/١٢/٨🖤👣                                                                     این چه شمع است که خاموش نگردد هرگزمرگ مادر که فراموش نگردد هرگز  ٠١/١٢/١٧🖤🍃
وای دهنتتتت اسفالت سحرر دندم درد گرفت لامصب تصورت کردم خورده ت سرت و ت دنبال یارو جعرر😐😂😂😂😂😂😂

ی پسرم ت خیابون بود گف ابجی نوشابرو شیافش کن باهاش بزنی ت سرش فایده نداره😂😂

ㅤ ‌ ‌ㅤ ‌ 𝙇𝙞𝙛𝙚 𝙊𝙣 𝙈𝙮 𝙊𝙬𝙣 𝙏𝙚𝙧𝙢𝙨!ㅤ ‌ ‌ㅤ
گیلدا  نمیدونم اصن همچین اسمی داریم یا نه 😅😅

نه اشتباست 😂

🤣🤣 منه خنگ نگاه نکردم به کاربریت🤣

دور از جون

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh