2733
2734
عنوان

کیا خانواده شوهرشون پاگشاشون نکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

طاعاتتون قبول حق

سال نو مبارک

مهم نیست مهمه؟؟

مگه این احترامه؟؟

ایشون فامیل خودشو دوست داره وبراشون مجلس میگیره که دورهم باشند اسمشو گذاشته پاگشا

ازشلوغی بدت میاد نرو اما این نباید حسادت شما رو برانگیخته کنه یااعتماد بنفستون کم بشه و فکر کنید بی احترامیه

دلتون رو بزرگ کنید

بچسبید به همسر وبچه هاتون

حیف اعصاب خودت وهمسرت که بخوای اعتراض کنی

شبایی که اون پاگشا میکنه پاشو باهمسرت برو پارک

حساس شدی

ازخانواده ی خودم من توقع نمیکنم چه برسه به خاندان همسرم کلا اخلاقمه 

اعتماد بنفستون رو بالاببرید 

منم پسرم۱۳ ساله است کسی منو اصلا پاگشا نکرده

سال۸۵عقد کردم

اون سال عمه ی شوهرم عروس خواهرشو دعوت کرده بود مارو هم تصادفی گفت بیاید و رفتیم

من یکبارم به کسی نگفتم چرا منو دعوت نکردی یاچرا هدیه اوردی یانیاوردی نه به همسرم نه هیچ کس دیگه ای

هم چشم ودل سیرم هم شخصیتم خیلی مهمتراز اینه که خودمو سبک کنم و به زبون بیارم

تازه من جشن عروسی هم همسرم برام نگرفت و‌منم سختگیری نکردم 

اول عقدمون بابام یه جشن نامزدی تو تالاگرفت و بیست ماه عقد بودیم و بعدش خودم فیش حج داشتم دادم به همسرم و رفتیم حج عمره و بی سروصدا رفتیم سرزندگی مون درعوض خداروشکر که تو تهران حتی یک روز هم مستاجر نشدم تاحالا بعد سفر حج یه پاتختی کوچیک گرفنم و زندگیمو شروع کردم

تومکه هم خیلی خوش گذشت بهمون

اما خانمای فامیل چه شرها و اسراف ها که سر جشن عروسی و خریداشون راه ننداختند همه شونم مستاجرند بادوسه تابچه

دنیا رو سخت نگیرید

عشقتون پایدار

2731
سلام طاعاتتون قبول حق سال نو مبارک مهم نیست مهمه؟؟ مگه این احترامه؟؟ ایشون فامیل خودشو دوست دار ...

سالام عزیزم ممنون طاعت شما هم قبول باشه ،این نشون میده که دل بزرگی دارین ، کاش منم مثل شما بشم، ممنون از دلداریتون ، خیلی دلم میخواد بیخیال باشم ولی دست خودم نیست و حساسم، الان غصم اینکه برای بعدیا هم که که بخدا پاگشا کنه ما رو هم دعوت میکنه ، ولی دوست دارم که نرم 

سالام عزیزم ممنون طاعت شما هم قبول باشه ،این نشون میده که دل بزرگی دارین ، کاش منم مثل شما بشم، ممنو ...

خواهش میکنم

من ازبچگی همین بودم دنبال پول نبودم خودش میومد سراغم

از کسی احترام و محبت گدایی نمیکنم چون خودمو دوست دارم به کسی هم بی ادبی نمیکنم 

بهانه بیار نرو تو مهمونیا ولی دنیا روبرای خودت وهمسرت تلخ نکن

توقعت رو ازادما بیار پایین کسی برامون تو‌دنیا فرش قرمز پهن نکرده

هرشب خداروشکر کن بابت داشتن همسرت وبچه هات خیلیا درحسرت فرزند و‌ازدواجند مدام تو فامیل وتواین سایت گله میکنند ازتنهایی و طلاق و التماس دعا دارند و سنشون بالا رفته وتنها موندند

موفق باشید

2740