2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان پسرم هفت سالشه ولی پارسال اره کاراشو خودش انجام میداد حتی دوش،میگرفت

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

دخترم ۵ سالشه از ۴ سالگی دستشویی میره و مسواک میزنه

حتی تو حموم خودشو میشوره،دستشویی شماره ۲ رو خودش میشوره ولی اینو من اجازه نمی دم میگم یکم دیگه بزرگ شو بعد

ولی شدیدا بد غذاشت و غذاشو من میدم😐

2738

رفته بودم مهد دنبال بچه خواهرم یک بچه باورتون میشه کیف و کاپیشن و دفتر و همه چیزش دستش بعد انداخته بود کف حیاط منتظروالدینش بعد مربیه امد لباسش را پوشوند وسایلشم جمع کرد گذاشت تو کیف بچه میگفت باورتون میشه حتی در کیفشم از بس مامانش براش انجام داده خودش نمیتونه باز کنه مرتب کنه حتی کاپیشنم نمیتونست بپوشه بچه سالم بودامامادرش بنظرش درحقش لطف میکرده اما ظلم کامل میکرده

دختر من بلده همه کارو ولی نمیدونم چرا نمیکنه خیلی اعصابم خورد میشه سر کاراش مثلا میره دستشویی با اینکه دیدم میتونه انجام بده میگه مامان بیا یا تو حموم میگه توام باید باشی خیلی وابستست و خیلی کلنجار میرم باهاش 

پسر من ۴ و نیمه هنوز پی پی میکنه شلوارش خیلی دیر حرف زد الانم در حد بچه دو سه ساله

عزیزم۳ساله ونیمه باید دیگه یادمیگرفت ببین بعضی بچه ها بد عادتن 

دیر حرف زدن هم باید پیگیری کنه اگه گفتار درمان نیاز بود میبردی اگه نه خودت یک کارهایی میگفت انجام میدادی یاد میگرفت

بچه یک فامیل ما هنوز بااینکه۸سالشه از سر تنبلی گاهی تو شورتش پی پی میکنه بخاطر بدعادت کردنش 

دختر من بلده همه کارو ولی نمیدونم چرا نمیکنه خیلی اعصابم خورد میشه سر کاراش مثلا میره دستشویی با این ...

بهش دایم بگو تو قوی هستی ببین اگه ترس از چیزی داره برطرفش کن 

تشویقش کن مثلا رفت دستشویی نعایتا گفت بیا بگو‌دستم بنده نمیتونم خودت بیا دو دفعه این کارراکنه بعد تشویقش کن تا عادت کنه

رفته بودم مهد دنبال بچه خواهرم یک بچه باورتون میشه کیف و کاپیشن و دفتر و همه چیزش دستش بعد انداخته ب ...

اون که بله مامان باید مستقل بارش بیاره 

من دخترم ۶ سالشه خودش کاملا میتونه ولی نمیکنه مثلا میره دستشویی میگه مامان بیا من میگم خودت بشور بیا گریه میکنه داد میزنه.خیلی باید کلنجار برم خودش بکنه با دعوا انجام میده 

پسر من ۴ و نیمه هنوز پی پی میکنه شلوارش خیلی دیر حرف زد الانم در حد بچه دو سه ساله

هیچ عجله نکن، به وقتش خودش یاد میگیره، نه خودت رو اذیت کن نه بچه رو

جهان خیلی زیبا میشد اگه ما خانم ها هوای همو داشتیم.. مادرشوهرجان ،عروس جان,جاری جان، خواهرشوهرجان، ما همه زن هستیم ، از سختی هایی که هممون میکشیم خبر داریم، لااقل به همدیگه رحم کنیم..
2706