2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واضحه دیگه حق الناسه

ولی الان عادی شده 

یکی پول داره میخره یکی نداره درس میخونه 

الان دیپلم تحربی ۶۰ میلیون🫠

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2728

حق‌الناس 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2738

اون مدرک هیچ ارزشی نداره . همکارم بعد از ۸ سال سابقه داره اخراج میشه با زن و بچه 

الان استعلام انلاین شده مثل قدیم نیست به کاغذ پاره اعتماد میکردن میرن کل نمرات ترم ها رو در میارن 

⛔️ کاربر آقا هستم ⛔️
آخه دیپلم را که دیگه همه دارند کاری نداره گرفتنش

باور کن هنوز میخرن

مثلا طرف دیپلمش ۱۲ هست 

میره خارج کشور تو یکی از دانشگاهای پولی و رده ۳ بدون کنکور وارد پزشکی میشه 

بعد یه سال میخونه میخواد کنکور ایران دور بزنه وارد انتقالی میگیره ایران اینجا معدلش پایینه میره به معدل دیپلم تاپ میگیره با ۸۰ میلیون

پسرعموی دیپلم ناقص و سرباز فراری بود

هم پایان خدمت خرید هم ی لیسانس

ولی بصورت تجربی کار ساختمانی بلد بود لیسانس عمران خرید

الان یکی از گله گنده ترین بساز بفروش های کشوره 

خیلی از مسکن مهر های مناطق مختلف تهرانو ساخته

چند سال پیش مسکن ساز برتر کشور شد رئیس جمهور ازش تقدیر کرد

الان هم داره دکتری میگیره دانشجوئه

تو زندگیم هم ادم ازش پولدارتر ندیدم

جالب اینجاس روستا زاده بود و خانواده فقیری داشتن

ولی پیشرفت کرد

مامان دو تا پسر شیطون و همسر بهترین مرد دنیا....لایک نکن ریپلی کن ریپلی دوس دارم  
2706