2733
2734
عنوان

بیاید درباره‌ی شیفتینگ حرف بزنم

686 بازدید | 23 پست

بچه ها تا بحال شیفت کردین 

موفق شدین؟

من خیلی دوس دارم شیفت کنم، حتا علائمشم دارم اما هیچوقت شیفت نشدم 

بیاید توضیح بدید لطفا از چ طریقی شیفت کردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورش ندارم

ولی خیلیا رو دیدم میگن شیفت کردیم

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

توهمات

چند تا دختر بچه زیر ۱۸ ساله چرا باور میکنید اخه

تاریخ تیکرم تموم نشده به هدفم رسیدم😍خدایا شکرت      این حس خوبو برای همتون ارزو میکنم🥰                   دوست عزیزم میشه یه صلوات برام بفرستی تا بقیه کارامم درست شه؟🥺❤

بابا چیه این مسخره بازیا بیا من یه روش ساده تر یادت میدم 

دور خودت بچرخ تا حالت تهوع بگیری بعد آنقدر بیحال میشی انگار یه عالم دیگه ایی از دراگ زدن هم تاثیرش بیشتره

ز هوشیاران عالم هر که را دیدم غمی دارد/ دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد
بابا چیه این مسخره بازیا بیا من یه روش ساده تر یادت میدم  دور خودت بچرخ تا حالت تهوع بگیری بعد ...

🤣🤣🤣

تاریخ تیکرم تموم نشده به هدفم رسیدم😍خدایا شکرت      این حس خوبو برای همتون ارزو میکنم🥰                   دوست عزیزم میشه یه صلوات برام بفرستی تا بقیه کارامم درست شه؟🥺❤
2706