2737
2734
عنوان

منم همونکه از وزن 85 رسید به 58💪

| مشاهده متن کامل بحث + 14628 بازدید | 388 پست
باشه عزیزم حتما میام خبر میدم. انشالله منم بتونم به وزن دلخواهم برسم. البته من پارسال ۷۶ اینا بودم ...

خب حدودا شبیه هم هستیم تو یکم سایزات بیشتره، قدت هم 160 باشه اگه 58 کیلو بشی عالیه، حالا تا رژیمت برسه چند روز وقت داری خودت یکم خوراکتو کم کن معده ات کوچیکتر شه، اوایل یکم گرسنه میشی، تا گرسنه شدی برگ آب بخور فقط یا چای دم کن، سعی کن زودتر هم بخوابی شبا چون کلا شب بیداری خودش علت اصلی چاقیه

بسیار سخن بود ، نگفتیم و گذشتیم ...🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثلا چطوریه یه روز غذا خوردنش نظرات هم نشد بخونن میگه باید دوره رو بخری

کلا اگه بخوام به صورت کلی این دوره رو توضیح بدم اینه که فقط باید گوشت بخوری اعم از مرغ و ماهی و گاو و گوسفند و هرچی که مربوط به حیوانات میشه از جمله کله پاچه و دل و جگر و این چیزا ، هر روز یه وعده فقط و درکنارش مصرف ویتامین دی و برخی مواد معدنی و از نوشیدنی ها هم فقط آب و چای و قهوه و چربی ها هم فقط میتونی روغن زیتون و نارگیل و روغن های حیوانی دقیقا اساس این دوره زندگی به سبک انسان های نخستینه . چون ژن ها ی ما با این سبک از زندگی امروزه سازگار نیست.البته یه بحثی هم مطرح شده به اسم لیکی گات که منشا همه بیماریهای امروزی از جمله ام اس و روماتیسم و آرتروز و همه بیماریهای پوستی و کلا تمام بیماریهای مربوط به سیستم ایمنی که با این سبک زندگی کلا درمان میشن

قرص های ویتامین بخور فاراماتون بخور زینک بعد هر وعده عذایی شیرینی جات بخور کدوم شهری عزیز

فارماتون نخورید هورمون مردانه داره .دکتر آنکولوژی من ممنوع کرده 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
مامانت نظر‌ چیه؟ من با 163 و وزن 58 مامانم پدرمو در آورده میگه اسکلت شدی و.. ، مامانت راحتت میزاره؟ ...

نه اتفاقا

ولی جدیدا وقتی میبینه خودم حالم خوبه با این اندامم و مشکلی ندارم دیگه نگرانیش کمتر شده

سلام ماهرخ جان خوبی ؟ 

امروز رژیممو برام فرستادن

تو هم تو رژیمت کینوا داشتی ؟ من تا حالا نخوردم چه جوریه؟؟

یه سوال دیگه دارم‌ 

ببین من شبا دیر میخابم صبحا دیر بیدار میشم نمیتونم تایم ۷ تا ۹ صبونه‌بخورم

به نظرت میشه مثلا صبونمو ۱۲-۱ بخورم 

نهار ۴-۵ شامم ۹ و ۱۰ اینا؟؟؟

میدونم اونجور که خودش گفته باید رعایت کنم‌ ولی واقعا نمیتونم

بعد اینکه من هروقت  تو‌رژیمم هفته ای ۱ بار وزن میکنم خودمو.  بزارم‌ بعد ۱ ماه نیم وزن کنم ...

سلام عزیزم آره منم کینوا داشتم، فروشگاه های بزرگ دارن، بعضی عطاری های بزرگ هم دارن، شبیه برنج نیم دون ریز ریز میمونه، بینهایت خاصیت داره، سیر کننده است، حتما بخرش، یه بسته اش 50 تومن هست برا یک ماه و نیمت هم کافیه 

نه وزن کشی هفته ای اصلا خوب نیست بزار رژیمت تموم شد بعد وزن کشی کن 

2738
سلام ماهرخ جان خوبی ؟  امروز رژیممو برام فرستادن تو هم تو رژیمت کینوا داشتی ؟ من تا حالا نخور ...

درکل بهترین کار اینه که بعد از ساعت 9 چیزی نخوری و این خیلی تاثیر داره تو لاغری، خب صبحانه رو 12 بخور، ناهار رو 5 ساعت بعد، شام رو نهایتا 9 بخور دیگه، تو که هزینه مردی اراده کردی این کار رو هم بکن که بهترین نتیجه رو بگیری، ولی اگه بتونی زودتر بیدار شی صبونه بخوری خب خیلی بهتره 

شکم ناشتا قبل صبحانه هم هر روز دوش بگیری بینهایت بدن میافته رو چرخه چربی سوزی این پیشنها  خودمه البته 

بعد اینکه من هروقت  تو‌رژیمم هفته ای ۱ بار وزن میکنم خودمو.  بزارم‌ بعد ۱ ماه نیم وزن کنم ...

سارا چون عزیز برات فایلشو فرستاد برا انواع رژیم ها و هزینه ها، رژیم تثبیت چقدر بود هزینه اش؟ من هنوز نگرفتم تثبیت رو 

🤕

اسی مبارکه قدت چند بود  چند سالته؟ زایمان هم داشتیم قبلش؟

مرسی مهربونم 

قدم 163

26 سالمه 

آره دو تا بچه دارم بعد زایمان دومم افتضاح چاق شده بودم 

2706