2737
2734

خانما از وقتی ک اومدیم شوهرم با من هیچ حرفی نداره شامشو ک میخوره با دوستاش و فامیلاش جمع میشن خونه یکیشون تا صبح میشینن هیچ نمیفهمه منو بچم کجا مردیم هیچ قصد رفتن نداره ب خونمون بنظرتون چجوری این رفتارشو تلافی کنم اصلا چیکار کنم دارم دیوونه میشم از عصبانیت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

راحت،مستقیم،چکشی

چه معنی داره مرد تا فک و فامیلاشو دید جو گیر بشه و زن و بچه یادش بره🤨🤨🤨🤨

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

سلام سال نو مبارک

طاعاتتون قبول حق

فکر کنم باید سوری  خودتون رو بزنید به مریضی وجمع کنید برید شهرتون چون اقایون با اقوامشون بهشون خوش بگذره دیگه زمان و مکان رو فراموش میکنند😀😀😀😀

2738
باز خوبه مال من غیرقابل تحمل شده دیگه حس تنفر دارم ب این رفتارش😒😒

اره ادم حرصش میگیره شمافکر کن همسر من شبا مش*روب میخوره ب منم میگه توم بخور منم میگم همین ک کنارتمم ب زور اومدم دیگه چیز خوردنمم مونده🤦‍♀️🤦‍♀️ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاک توسرشون

باید قبل سفر باهم به تفاهم برسید

چندروز بمونید چه رفتاری داشته باشید چقدر برای شما و چقدر برای فامیل وقت بذاره اینطوری اذیت ودلخور نمیشید

هفته ی بعد نوروز تمومه تحمل کنید زودمیگذره اما دعوا و دلخوری وقهر نداشته باشید که خاطره ی بد نشه براتون دنیا ارزش نداره زودتموم میشه

2706