2733
2734

خانما از وقتی ک اومدیم شوهرم با من هیچ حرفی نداره شامشو ک میخوره با دوستاش و فامیلاش جمع میشن خونه یکیشون تا صبح میشینن هیچ نمیفهمه منو بچم کجا مردیم هیچ قصد رفتن نداره ب خونمون بنظرتون چجوری این رفتارشو تلافی کنم اصلا چیکار کنم دارم دیوونه میشم از عصبانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راحت،مستقیم،چکشی

چه معنی داره مرد تا فک و فامیلاشو دید جو گیر بشه و زن و بچه یادش بره🤨🤨🤨🤨

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

سلام سال نو مبارک

طاعاتتون قبول حق

فکر کنم باید سوری  خودتون رو بزنید به مریضی وجمع کنید برید شهرتون چون اقایون با اقوامشون بهشون خوش بگذره دیگه زمان و مکان رو فراموش میکنند😀😀😀😀

2738
باز خوبه مال من غیرقابل تحمل شده دیگه حس تنفر دارم ب این رفتارش😒😒

اره ادم حرصش میگیره شمافکر کن همسر من شبا مش*روب میخوره ب منم میگه توم بخور منم میگم همین ک کنارتمم ب زور اومدم دیگه چیز خوردنمم مونده🤦‍♀️🤦‍♀️ 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاک توسرشون

باید قبل سفر باهم به تفاهم برسید

چندروز بمونید چه رفتاری داشته باشید چقدر برای شما و چقدر برای فامیل وقت بذاره اینطوری اذیت ودلخور نمیشید

هفته ی بعد نوروز تمومه تحمل کنید زودمیگذره اما دعوا و دلخوری وقهر نداشته باشید که خاطره ی بد نشه براتون دنیا ارزش نداره زودتموم میشه

2706