2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسرم  ۲۷

خودم ۲۴ 

ویه شغل دو نفره داریم بین ۲۵ تا ۸۰ 

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
چجوری به درد هم بخوری مثلا درآمد من و شوهرم چه کمکی به شما میکنه  چون شرایط ها متفاوته

من شوهرم دنبال اینه که یه کار جدید راه بندازه خب قطعا میتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
من کارمندم ماهی ۷ تومن شوهرم شغلش آزاده نمیدونم چقدر درآمد داره، فکر کنم حدودا ۱۰ تا ۱۵ تومن باشه

اقا بگید شغلتون چیه

2738
خب بگید شغلتون چیه؟🙄

همسرم امور مالی یه شرکت ۱۵ 

و مربی بدن سازی ۱۲ 

خودم مربی بدن سازی و تکواندو هر کدوم ۱۲ 

سالن پرورش طوطی هم داریم که ثابت نیست 

سال گذشته  از ۲۵ بوده تا ۸۰

خیلی جا ها جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون دل بشکنه 🥲 پس دوست عزیزم ریپ نزن 🌹 به خاطر چند تا مغز پوسیده کاربریم تعلیق شد 😭😭😭 نی یار های محترم قبلش بگید چرا تعلیق میکنید ممنون میشم 😑هر نی نی یاری بیاد سمتم جیغ میزنم 🥴
عزیزم دونستن درآمد بقیه به چه درد میخوره؟!  من میشناسم هستن بعضیا از ماهی چند میلیون و بعضی ...

بابا واقعا انقدر سخته درکش؟؟🫥

میخوام از هم ایده بگیریم ، مثلا ممکنه یکی یه شغلی داشته باشه منم بتونم اون شغل رو‌راه بندازم ما که همو نمیشناسیم

ثابت نیست که  هرماه کم وزیاد داره اما میانگین بخوام بگم ۱۰۰ خودمم شاغل نیستم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706