2733
2734
عنوان

اگه قضاوت نمی‌کنید بیاین داخل

307 بازدید | 44 پست

سلام خانوما ب اندازه کافی خودم سر شکسته و از خودم بدم میاد چون نه اهلشم ن    آدم کثیفی هستم ب همین خاطر راهنمای  میخام ازتون  خواهرانه   چون  روم نمیشه ب کسی غیر شما ها بگم 

حدود ۱ ساله طلاق گرفتم  حالا  به خاطر ی سری چیزا محبور  شدم برم سرکار  توی شیرینی  فروشی  آقا بعد حدودا ی مدت گفت که دوست دارم ی زن داره  و ی  بچه ۱۳ ساله دختر  

ب گفته خودش زنشم دوس داره ولی زنش سرده حالا من شاید ۵ روز میحرفم باهاش اخلاق رفتار   چیزاش خوبه ولی حس سرافکندگی و بی ارزشی پیش خودم دارم و انگار  ی شی بی ارزشم حالا میخام  ب جای  سرزنش  نصیحت کنید چ کنم 

این نیز بگذرد🖤

و لازم ب ذکر تو این ی سال ن  باکسی  بودم ن چیزی یهو نمیدونم چم شد و از خودم چندشم میشه خانواده از لحاظ  مادی بهم میرسن ماهی دو تومن هم خودم دارم تقریبا ولی کفاف نمیده هنرم هم کراتین رنگ و شنیون اما سالن ندارم  

این نیز بگذرد🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیدونی چیکار کنی؟

تمومش کن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

فورا جدا بشو عزیزم 

و از اون محیط بیا بیرون 

این وسط فقط شما آسیب میبینی و بی آبرو میشی...

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...
2738
تو رو خدا با مرد زن دار وارد رابطه نشو خیلی سخته فکر کن یکی با زندگی تو این کار رو بکنه دوست داری&n ...

ن اصلا دوس ندارم دارم میگم ک عذاب  وجدان  خفم کرده  بخاطر کار مجبور شدم کاش شرایطم میدونستین ولی وقتی ب زنش حرف میزنه عاشقشه خیلی بهم توهین میشه و از خودم متنفر میشم 

این نیز بگذرد🖤

بنظرم دوری کن میتونی از اونجا برووو شغلتو عوض کن 

اینکارو نکن نزارکسی ازت استفاده کنه تازه اولشه وگرنه ببشتر بگذره خیلی چیزا ازت میخاد 

بکششش عقب تا هنوز وقت هس

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین خودت رو الماس بدون که هیچی نمیتونه بدستت بیاره باارزش نه یه لبو که همه میتونن بخرن این خیلی خوبه که به این نتیحه رسیدی همین الان بلاک کن و دیگه داخل شیرینی فروشی محلش نزار

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
2706