2737
2739
عنوان

درآمد از طریق آکواریوم

92 بازدید | 4 پست

یه اکواریوم کوچک داریم. امروز داشتم فکر میکردم اکواریوم بزرگ بخرم و ماهی کوچیک بزارم بزرگ بشه بفروشم؟ به نظرتون درامد داره؟ کسی این کار رو کرده و راضی بوده؟

بیشتر میخوام به عنوان منبع درآمدم باشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

اگر کسی تجربه داره بهم میگه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی رو نمیدونم

ولی تو دیوار خیلی دیدم حلزون میفروشن تخماشون میفروشن بعد بزرگ شدش دونه ۳۰ هزار میفروشن خیلی 

تو اکواریومم نگه میدارن دوتا بخری که تخم گذازی کنن  

تایپیک مانکن های زیبا😍😍❤عضوگروه قرمز❤تاریخ شروع    قد۱۶۹  وزن شروع۹۲ 🥲  هدف اول ۸۵  هدف دوم۸۰   هدف سوم ۷۵  ‌‌‌ هدف چهارم۷۰
2731
میخای از آکواریوم کسب در آمد کنی؟🗿 کاری ندارع  بفروشش

تو کوچیک زیاد جا نمیشه. یه ماهی حداقل ۶ ماه بمونه تا بزرگ بشه. باید بزرگ باشه که درامد داشته باشه که بشه ماهی های زیادی توش گذاشت