2737
2734

منم باردارم و ماه دیگه عروسی برادرشوهرمه

من از اینکه ریشه موهام دراومده و حالت شلخته دارم ناراحتم

چقد واسه این عروسی برنامه ریزی کرده بودم 

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میرم  ولی واقعا کمرم درد میکنه

خواهشا به تجویز دارویی دوستان اصلا توجه نکن و فقط با پزشکت در این مورد مشاوره بگیر یه قرص تقویتی ساده هم در دوران بارداری باید با مشاوره با پزشکت  مصرف بشه نمیدونم اینجا چه راحت به خانوم باردار مشاوره دارویی میدن 

منم باردارم و ماه دیگه عروسی برادرشوهرمه من از اینکه ریشه موهام دراومده و حالت شلخته دارم ناراحتم ...

واقعا منم همینطور با خودم میگفتم چقد برقصم ارایش کنم وفلان ولی برای رفتنش الان فکرمیکنم کمرمدرد میکنه 

2738
من عقد خواهرشوهرم نرفتم چون با شوهرم دعوای بدی کردیم و مت گقتم نمیام و شوهرم گفت نیا اصلا فکر نمی‌کر ...

آره منم یه همچین فکری میکنم. چون برادر شوهرمم کلا خیلی  ناراحت بود اون شب..آخه کلا کوچکترین مشکلی نداشتیم..خیلی هم خوب بودیم با هم....ولی مادرشوهرم خیلی ناراحت بود..گفت جلو مردم زشت شد..هیچ وقت بروز ندادن ولی دلیلشو..