2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ژله چرخشی مغزها یه بسته ژله الویه ورا رو با دو لیوان سر خالی ابجوش مخلوط کنید بزارید رو حرارت که خوب حل بشه بعد بزارید خنک بشه یک لیوان سر خالی بستنی رو هم بزارید به دمای محیط برسه بعد این دو تا رو با هم مخلوط کنید که کاملا یکدست بشه بعد در حال هم زدن بریزید تو قالب بعد منتقلش کنید فریزر حدود یه ربع که ببنده چک کنید وقتی بست بزارید یخچال بعد حالا که تو یخچال هم حدود یه ساعت موند و کامل بست و سفت بود ( زمانش بستگی به درجه یخچالتون داره) بیاریز بیرون و مطابق عکس برش بدید و قسمت های اضافه رو خارج کنید با چاقو ببرید با قاشق خارج کنید تا یکی درمیون بشه بعد تو حفره ها بادوم و پسته یا هر مغز دیگه ای خواستید بریزید ( میوه هم میشه ) بعد نصف ژله بلوبری رو که با یه لیوان اب جوش حل شده رو بزارید خنک بشه بعد روی هر حفره دو قاشق غذاخوری از مایع ژله بریزید بعد دوباره بزارید فریزر ببنده بعد بقیه ژله بلوبری رو اضافه کنید که حفره ها کاملا پر بشه بازم بزارید فریزر بعد بسته به جایی که قالبتون خالی مونده هر رنگ ژله ای که دوس داشتید با یه لیوان ابجوش حل کنید با نصف لیوان بستنی بعد بریزید رو بقیه مواد قالب بعد بزارید فریزر که ببنده بعد منتقل کنید یخچال هفت هشت ساعت بمونه اماده بشه نوش جان یکم دردسر داره ولی نتیجه اش خوبه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2740
مافین ماکارونی ماکارونی رو به شیوه معمول درست کنید توش حتما قارچ باشه و تو موادش اویشن هم بزنید سس ماکارونی رو با ماکارونی های پخته و ابکش شده مخلوط کنید بعد قالب مافین رو یکم هر کدوم رو خیلی کم چرب کنید بعد اول یکم ماکارونی بریزید بعد یکم پنیر پیتزا دوباره ماکارونی اخر سر هم پنیر بعد روی قالب رو فویل بکشید بزارید تو فر ٢٠٠ درجه طبقه پایین حالا بستگی به درجه و نوع فرتون داره بعد که بوش اویشنش بلند شد و زمان دم کشیدنش تموم شد ( زمانش تقریبیه. چک کنید) بیارید بیرون فویل رو بردارید یکم پنیر پیتزا رو هر کدوم بریزید. گریل رو روشن کنید بدون فویل بزارید پنیر روش اب بشه و طلایی بشه بعد بیارید بیرون بزارید یکم خنک بشه بعد با چاقو دورش رو از قالب جدا کنید و با قاشق از تو قالب در بیارید انتقالش بدید به بشقاب نووووش جان
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706