2733
2734
عنوان

توروخدا بیایید مامانم داره از درد خودشو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 9099 بازدید | 253 پست
عزیزم از حال مادرتون بی خبرمون نزار انشاالله ک زود خوب شن

دیروز بردیم همون کلینیک گفت باید پاشو قطع کنن ببر بیمارستان

بعد بردیم یه کلینیک دیگه گفت من قطع نمیکنم.یه جراحی کرد بافتای مرده پاش رو برداشت با عفونتا 

پانسمان کرد .فرستاد بینارستان گفت دو روز باید تحت نظر باشه.بعدشم سه جهار ماه یک روز درمیون باید بیاری پانسمانش رو عوض کنیم

خیلی ناراحته همش گریه میکنخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم مادرتون چطوره خیلی براشون دعا کردم

سلام عزیزم .حال روحیش افتضاحه .مدام گریه میکنه

پاشو جراحی کردن زخما و بافتای مرده رو برداشتن دوروز بیمارستان موند بعداز ظهر اوردیمش خونه.

صبح دوباره میبریم برا تعویض پانسمان

خودش نمیدونه ولی امروز دکتر به پدرم گفته انگشت شصت پاش باید قطع بشه.ولی برای بقیه جاهای پاش تلاش میکنیم کخ عفونت برطرف بشه.تا چند روز دیگه مشخص میشه که باید کل انکشتاش قطع بشه یا از مچ پاش یا هم فقط شصت پاش😥😥

اصلا نمیدونیم چجوری باید بهش بگیم😥

سلام عزیزم .حال روحیش افتضاحه .مدام گریه میکنه پاشو جراحی کردن زخما و بافتای مرده رو برداشتن دوروز ...

توکل به خدا ان شالله معجزه میشه ب حق همین شب‌های عزیز..منم بی خبر نذار

خدایااا عاااشقتم....مرسی ک هوامو داری!😍
توکل به خدا ان شالله معجزه میشه ب حق همین شب‌های عزیز..منم بی خبر نذار

سلام عزیزم الان تاپیکمو دیدم

مامانم هنوز تحت درمانع ولی کامل خوب نشده

اما خدا بهمون رحم کرد و نیاز به قطع عضو نشد

سلام عزیزم خوبید از وقتی این تاپیک رو خوندم تمام بدنم لرزید و خیلی برای سلامتی مادر عزیزتون دعا کردم  .مادرتون خوب هستن امیدوارم کاملا خوب شده باشن .میشه بگید کدام دکتر و کلینیک بهترین کار را انجام دادند.

سلام عزیزم خوبید از وقتی این تاپیک رو خوندم تمام بدنم لرزید و خیلی برای سلامتی مادر عزیزتون دعا کردم ...

سلام خیلی ممنون

بله مادرم کاملا خوب شد خدا معجزه اش رو بهمون نشون داد

پایی که دکترا گفتع بودن باید قطع بشه کاملا خوب شد

اما خب با بی احتیاطی و سهل انگاری دوبارع مادرم که رعایت نکرد و به حرف دکترش گوش نکرد و مسیرهای زیادی رو پیاده رفت دوباره درگیر عفونت و زخم شد و مجبور به قطع انگشت شصت پاش شد

فعلا دوباره درگیر زخم هستیم

کلینیکشم تو جمالزاده شمالی هستش به اسم کلینیک دنیای زخم

سلام خیلی ممنون بله مادرم کاملا خوب شد خدا معجزه اش رو بهمون نشون داد پایی که دکترا گفتع بودن باید ...

سلام  خدا رو شکر که پاشون رو از دست ندادن . متاسفانه توی زندگی آدم از هر چیزی منع میشه نسبت بهش مشتاقتره.واقعا اراده قوی نیاز هست که آدم بتونه کنترل کنه اگر  جایی هست که دیابتی ها یکجا جمع بشن و تجربیاتشون را به اشتراک بگذارند ایشون را عضو کن خودت هم خیالت راحتتر میشه  شنیدم بعضی درمانگاه‌ها قسمت بهداشت، اینطوری هستند که ماهانه  مریض را مشاوره میدن