2733
2734
عنوان

روزای نزدیک به زایمان و عید دیدنی

73 بازدید | 4 پست

سلام دوستان.

من نزدیک زایمانمه. حالم زیاد خوب نیست وقتی یه مقدار سرپا می ایستم یا راه میرم استخوان لگنم و کمرم خیلییی درد میگیره. دکترم گفت طبیعیه چون ماه آخره.

از اول عید اومدم خونه مادرم موندم و همسرم هم رفته خونه مادرش. 

الان دلم برای همسرم تنگ شده نمی‌دونم برگردم خونه یا نه. تا تاریخ سزارینم تقریبا ۱۰-۱۲ روز مونده.

میترسم برم خونه مهمون های عید بریزن بیان واقعا نمیتونم پذیرایی کنم و بشینم پیش مهمون.از یه طرفم قبل عمل باید تست کرونا بدم تا بیمارستان پذیرش کنه.

همسر و فامیلامونم اصلا اهل رعایت و ماسک نیستن و با همه رفت و آمد داشتن.

نمی‌دونم بمونم همین جا یا برگردم خونم؟

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو خونتون ولی به کسی نگو.بلاخره اینا که میخوان بیان قطعا قبلش زنگ میزنن یا جواب نده یا همون موقع به ...

مشکل اینجاس همسرم میگه هستیم🥴

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓