2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چطوری تاریخ دقیق مرگش میدونسته؟

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2731

من تو یکی از تاپیکا اگه اشتباه نکنم دیروز بود پیامشو دیدم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2738

من باور نکردم حرفشو 

شایدم راست گفته 

اما خیلیا هستن قصد بازی کردن با احساسات مردم و دارن 

ممکنه این کسی که میگه من دوستشم یه کاربری دیگه از خودش باشه ، ممکنم هس که درست باشه ، اگه راسته که خدا رحمتش کنه ، اگه هم نیس که ...

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره

دقیققققق ۱۱ فروردین.؟؟؟نعوذبالله ازپیش خدااومده ک تاریخ فوتشو بدونع.؟کاش اینقد ساده نباشیم ک همه چیوباورکنیم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

فوتشده باشه هم  خدا بیامرزش مرگ حقه کی میدونه ک ماها ماهه دیگ زنده باشیم؟!  چهار صدو خورده ای تو ابن چند روز عید ادم فوت شده سر تصادف

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2706