2733
2739
واقعا😍😍😍مبارکه... انشالله سالم دنیا بیاد... ببخشید ناخواسته بود یا خودتون خواستین سوالم خصوصیه دو ...

نه مشکلی نیست تو بک تاپیک اتفاقا گفتم در موردش 

من ۱۴ سلب جلوگیری داشتم بعد این سری بیخیالی طی کردم فکر کردم باردار نمیشم اما گرفت دیگه 

پاک کردن سفره جزو کارهای سخته😅

والا ما همیشه سفره میندازیم ۵دقیقم وقت ادمو نمیگیره برای تمیز کردن.

ماحتی ولیمه کربلا مامانم اینا هم طرف ملامین عدا کشیدیم هم سفره انداختیم.

سوم و هفتم چهلم پدربزرگمم اصلا طرف یبار مصرف عدا نکشیدیم همشو تو طرف ملامین یا چینی.

نمیدونم فککنم فقط طرف ما یکبار مصرفا استفاده نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه مشکلی نیست تو بک تاپیک اتفاقا گفتم در موردش  من ۱۴ سلب جلوگیری داشتم بعد این سری بیخیالی طی ...

حتما اتفاقای خوبی با تولدش براتون میفته...... خوندم دوران بارداری وتنها بودن واقعا سخته.. امیدوارم از پسش بربیاین. 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
چقدر به محیط زیست آسیب میزنه  اخه پس سرویس چینی و ارکوپال رو برای کی خریدیم

خب ظرف شستن هم آب مصرف میکنه یکبار مصرف بهداشتی تره من که حالم بد میشه قاشقی که بقیه تو دهن گذاشتن غذا بخورم با شستن که استریل نمیشه 

2738
اها بله متوجه نشدم عزیزم ❤️

❤️🌹

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
مثلا چند تا؟؟

بیست تا سی تا به بالا...واقعا ظرف شستن عذابه...یه عالمه هم آب مصرف میشه

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم