2752
2734

انتخاب سخته همه خوشگلن😂😂

اگه روزی پسردار شدم اسمش میزارم کــوروش 😍به همون  اقتدار به همون بزرگی به همون عظمت❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥                  هـــرگــزنـخواب کــوروش     ای مهر آریایی   بـــی نــام تــو    وطــــن نــیـز    نـــام و نـــشـان نــدارد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
☹️

هامین خوشگله

اگه روزی پسردار شدم اسمش میزارم کــوروش 😍به همون  اقتدار به همون بزرگی به همون عظمت❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥                  هـــرگــزنـخواب کــوروش     ای مهر آریایی   بـــی نــام تــو    وطــــن نــیـز    نـــام و نـــشـان نــدارد. 
پسرم بهار به دنیا می یاد هامین به معنای تابستانه و به مجاز گرما بخش زندگیه نمی دونم ربط داره به اینک ...

چ ربطی داره فامیل ما بچش زمستون دنیا اومد چندماه پیش بود اسمش گذاشتن هامین

اخه معنیش میشه تابستان ☹️

اوکیه باو هرچی دوس داری بزار😂❤

ممنون گلم مثلا چه اسم هایی چند تا مثال میزنید لطفا

قطعا اسمای مورد پسند منم سلیقه شما نیست

ولی

رهام؛بردیا

امیرارسلان

پاشا

پارسا

نیکان

ارمیا ایلیا

مسیحا

و ....

این تیپ اسم ها

تاریخ عضویتم😅😅
پسرم بهار به دنیا می یاد هامین به معنای تابستانه و به مجاز گرما بخش زندگیه نمی دونم ربط داره به اینک ...

تو که بار داری برامن از ته قلبت دعا کن یه بچه گیزم بیاد تنبلی دارم 😧

2706