2737
2734
عنوان

شک کردم به خدا

248 بازدید | 14 پست

مادرم ۱۲ ساله دارو ندارمونو برد، رفت با یه پسر از خودش کوچیکتر توی فامیل صیغه شد، همش خبرش و میدن که مامانت با فلانیه، پدر بدبختم اومد تو یه داهات مستاجری، هر چی میگم خدااااا اون بدتر خوشحال تر میشه و مسافرت و عشق و حال. پس خدا کجاست؟ حالم بده تورو خدا یه چیزی بگید بهم. هر روز چشمم اشکیه 

من دیگه مطمئنم خدایی نیست. سی سالمه بخاطر مادرم هیچکی نیومد سمتم. با بدبختی دارم میسوزمو میسازم بعد اون خوشیش و مسافرتش. تا بهشم پیام میدم میره شکایت میکنه که این مزاحمم شده. خدا کیه دیگه اگه بود که حق مارو میگرفت ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

صبر باید داشته باشی هر کس هر کاری انجام بده تو این دنیا تاوانش رو سخت پس میده .. دنیا دار مکافات هست ، من کسی رو دیدم که ۲۰ سال بعد تاوان کاراش رو داد همش میگفت خدا کجاست چرا جواب این آدم رو نمیده ولی بد جور پس داد .. یه روزی یه جایی باید تاوان پس بدی شک نکن

مطمئن باش خدا ی روز حقتونو میگیره

من خواهرم  13 سال قبل یکی بش  تهمت میزنه الان بعد 13 سال زنش بش خیانت کرده دقیقا همونجوری که این پشت سر خواهرن گفته

به درخواست خودم تعلیق شدممم!! به پسر گفتن: مرد که گریه نمیکنه به دختر گفتن: دختر که فریاد نمیزنه       <و اینجوری شجاعت رو از دخترامون و احساسات رو از پسرامون گرفتن و گند زدن به دنیامون> •.

گلممم همه که نمی تونند پدر یا مادر خوب  باشن 

متاسفاممم که بهترین  یار و یاورت که هم  خونت  هست اینجوری هست 

ولی گلممم تو فکر می کنی ایشان  خوشبخته 

ایشان  برای اینکه  فراموش بکنه این مسیر را می ره 

بیا با هم  یاد بگیریم  کسی را قضاوت نکنیم 

رهاش کن به حال خودش 

درست  را بخون 

سر کار برو توی شهر بزرگ  زندگیت  را شروع کن 

که مسایل مادرتت خیلی به چشم نیاد