2733
2739

چطوری میشه یه آدمی که بی دلیل عصبیه و آروم نیستو آروم کرد، شما اینجوری میشید چیکار میکنید

شبیه منه اما تو همچین موقعیتی من خودمو یادم نمیاد

بعد همشم بهونه میگیره که اینجا مرتب نیست اهنگا بهم ریختع گوشیم بهم ریخته اینا درست شه اروم میشم

بیاین هیچی نگیدا میزنمتون اه

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  

شاید کمخونی داره 

یا تیروییدش پرکاره 

بارون..مه..خاک خیس خورده..درخت..شمال..مصاحبت با آدمهای خوب..نوشتن..من از اینها لذت می‌برم. من ،خالی از عاطفه و خشم، خالی از خویشی و غربت، گیج و مبهوت ، بین بودن و نبودن.. نور تو بودی، کی منو از تو جدا کرد؟..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار اول الان ارومت کنیم گلم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2731

سریع یه ایراد از صورتش بگیر مثلا بگو ابروهات چرا تا به تا هست؟ دیگ میره سراغ ابرو و درست کردنش بقیه چیزا یادش میره

مشاور حقوقی شما. سوال داشتید در خدمتم. سروش:@miladigi2007
2738
سریع یه ایراد از صورتش بگیر مثلا بگو ابروهات چرا تا به تا هست؟ دیگ میره سراغ ابرو و درست کردنش بقیه ...

خب مطمئنی؟

میترسم ازش ایراد بگیرم بزنه منو

بعد پیشم نیستا به این چیزا هم اهمیت نمیده

😐😭😂خب چیکار کنما عصبی شدم دیگه چطوری درستش کنم پس

راه درازی داری 

ولی خب چیزای گرمم زیاد بهش بده اگر سرده 

اگرم طبعش گرمه و زودعصبی میشه یه لیوان شربت ابلیمو بهش بده 

در همین حد بلدم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
برای وسواس فکری باید برعکس عمل کنید  آرومش نمیکنه ولی کم کم درمانش میکنه

خب مثلا چیکار کنم؟

باش لج کنم که همه چیز مرتبه؟

اصلا من اعصابم رید

2706