2733
2739
عنوان

سابلیمینال

214 بازدید | 24 پست

کسی با ساب رنگ چشاشو تغییر داده ب سبز یا ابی  یا نتیجه دگه ای داشتین ؟

هر کی نتیجه دیده بگه و چندماه گوش داده و برگشت نداشته براش

این کاربری دست ۳نفره، وقتی ج کامنت میدین در کنارش لایکم نکنید! 
نتبجه نداد و نمیده و نخواهد داد

دقیقا

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من از سابلیمینال آرزو استفاده کرده بودم باید موقع گوش دادن خواستتو رو برگه مینوشتی بعد موقع گوش دادن بهش نگا میکردی

میدونی چرا همه نوجوونا عصبین!؟چون مثل یه بچه باهاشون برخورد میکنین و انتظار دارین عین یه بزرگسال رفتار کنن.
پس همه اینایی ک میان نتیجه هاشونو میگن  و عکس میدن چیه   الکی ک نیس

چرت و پرته. عکس هم یا نور پردازیش رو عوض میکنن یا ف.یلتر میندازن و دست کاری میکنن

مگه میشه آخه، اینطوری تو کل فلسفه ژن و دی ان ای و آناتومی بدنت رو زیر سوال میبری

قسمت این بود که از دفتر پرواز بلند                                       به من خسته به جزء چشم پریدن نرسد :)        فعلا بخند قشنگم، نوبت منم میرسه :)
من از سابلیمینال آرزو استفاده کرده بودم باید موقع گوش دادن خواستتو رو برگه مینوشتی بعد موقع گوش دادن ...

خو ج داد برات؟ 

نتیجه گرفتی؟

اره. مدیتیشن بود یجورایی. اروم میشه ادم. 

جذب عشق هم داشتم. 

باهم استفاده کردم اون ارامش و متانتی ک بم داد دوس پسرم میگفت خیلی خانوم و خواستنی شدی 😂😂😂

اخه همیشه وحشی سگ اعصاب بودم 🙄😖

چرت و پرته. عکس هم یا نور پردازیش رو عوض میکنن یا ف.یل تر میندازن و دست کاری میکنن مگه میشه آخه، این ...

هزاران نفر گوش میدن  همه اینا میان فیل تر میزنن چی بشه

حتی بعضیا قراشونم بلند شده بود

من خدم از ثروت کلی نتیجه گرفتم 

2706