2733
2739

من با خانواده و فامیل همسرمم کاملا رسمی هستم فقط با همسرم میرم خونه خانوادش یا فامیلش

عقدم هستم

ولی دوستم عقد هست خودش تنهایی میره خونع مادربزرگ شوهرش! تنهایی میره خونه خواهرشوهرش

روابط با فامیلا و خانواده شوهرش خیلی صمیمی...

خیلی عزیزه و دوسش دارن

ولی من کم حرفم! حس میکنم آدما از من خوششون نمیاد چون باهاشون گرم نمیگیرم

شما بگید کدوم درسته؟ با تجربه ها بیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کاملا شخصی و بستگی به رفتار و اخلاق طرفین داره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

زیادصمیمی شدن خوب نیسولی خب وقتی رفتی خونشون خیلی سرد نباش 

اگه سرد رفتار کنی میگن داره خودشو میگیره وقتی رفتی خونشون یکم باهاشون حرف بزن کلملا محترمانه ولی زیاد نرو

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بنام خدا

صدرصد خیر چون هرچی باشن سوارت میشن

ولی خیلی عروس خشکی هم نباید بود

من خودم متعادلم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به امید روزی که منم تیکر بارداری بزارم😍👶🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... یه صلوات برام میفرسی حاجتروا شم؟!🥺💔🩹 اللهم عجل لولیک الفرج 🥀.. مثل دانه گیاهان باش وقتی روزگار خاکت کرد تو دوباره متولد شو و جوانه بزن🌱🌴زندگی همه یه مشکلی داره ناشکر نباش بانوجان.. ۱۴۰۲.۷.۲۶ بیبی چک و ازمایشم مثبت شد خدایااااا هرچی بگم شکرررررت بازم کمه🥺🫂 دیدین منم تیکر بارداری گذاشتم؟!!😍😍 دعا کنید نی نی م سقط نشه و بسلامتی بیاد بغلم بعد اینهمه انتظار  🫐   بلوبری مامانشه🤤🤤🫐