2737
2734
عنوان

من عقب مونده ام؟؟؟

481 بازدید | 25 پست

۲۱ سالمه دیپلم دارم کنکور دادم در نیومدم 

خسته شدم از بس حرف کنایه شنیدم دلم میخواد برم کار کنم دستم تو جیب خودم باشه 

رفتم برا کار تو فروشگاه ها ولی میگن نیرو نمی‌خوان راستش رو بخواید من یه دختر بسیار ساده ام نه قیافه ای دارم ن استایلی نه اهل آرایش فلانم 

تو بازار بخوام کار پیدا کنم نه با روحیاتم جوره کلا اذیتم میشم کارم گریه اس فقط چیکار کنم اعتماد به نفس ندارم دارم دیونه میشم همش میگم قیافم زشته ک منو نمیخوان براشون کار کنم 😭😭😭😭دلم میخواد بخونم برا کنکور رشتم انسانیه ولی وقتی نمونده دلم میخواد معلم بشم فرهنگیان دربیام ولی واقعا ازبس سرکوفت شنیدم ک دختر فلانی چندجا مشغول ب کاره یا تو آرایشگاه سرکاره اونوقت من هیچ😭زرنگ نیستم تنبلم نیستم ولی هول میشم برام سرکاری چیزی نمیتونم زیاد حرف بزنم باید حرف از زبونم بکشن بیرون خیلی خجالتی ام ازخودم ب شدت بدم میاد خواستگارم ندارم همش ب فکر خودکشی ام 

الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم بشین درست رو بخون رشته بهتری بیاری ادامه تحصیل بده و رو‌اعتماد به نفست کار کن حرف های امروز اونا رو تبدیل به بهترین روزهای زندگیت کن اراده داشته باش عین خیالت نباشه مردم و بقیه چی میگن فقط ب خودت برس و تلاش کن موفق باشی 

2738

برای فروشندگی باید سر زبون داشته باشی، چه ربطی به قیافه داره؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706