2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد شوهر غیرتی چیه؟

1051 بازدید | 64 پست

شوهری که خودش هر کاری میکنه و زنش اجازه نداره 

مثلا تو خیابون بهت میگه فقط منو نگا کن خیلی چشات میچرخه 

یا مثلا یه کلمه در مورد دوستش حرف بزنی ناراحت میشه 

رفت و آمدتو چک کنه و...

اما خودش با دخترای فامیلش مشروب میخوره میرقصه 

به تو بگه یقه بپوشون‌ 

چجوری کنار میاید ؟؟ 

تصمیم دارم برم مشاور اگر اومد وخودشو تغییر داد که هیچ 

وگرنه با وجود اینکه عاشقانه دوسش دارم  درخواست طلاق میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این غیرت نیس

ما غیرتو به چیزای دیگه شناختیم 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2731

کرم از خود درخته

مرده یه مشکلی داره که گیر میده:) 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2738

با مشاوره درست میشه🫂

یه infp رویا پرداز🔮عاشق نوشتن رمان🤍🐚همه فکر میکنن ادم باید دامپزشک باشه تا اطلاعاتی راجب حیوونا داشته باشه😐🩴من دامپزشک نیستم ولی اطلاعاتم از یه دامپزشک هم بیشتره🍄❤در حال رسیدن بهشم😁اگ سوالی داشتید تگم کنید و برای درخواست دوستی هم دلیلشو بگید😌اگ میخوای راجب (نجس بودن سگ،انسانو برتر دونستن،برای فحش از حیوونا استفاده کردن)بگی روی من ریپ نزن یا اگه میزنی انتظار ترکیدنتو داشته باش😐🗡راجب استایل و عقاید دیگران هم نظر نده❤🫂چون ما با تفاوت هامون قشنگیم پس به عقاید هم احترام بزاریم❤......intp.......❤

بیشتر از غیرتی پارانویید بنظر میاد 😑🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

اون تیکه عاشقانه دوسش دارم رو نمیفهمم. اینجا دخترا کتک میخورن و باز میگن عاشقانه دوسش دارم. چیو دوست دارین دیگه؟

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood

ما بهش میگیم بدل و شکاک

اگه دنبال کار بدون سرمایه میگردید بیاید چرا با کسی که از علایقشون خوشتون نمیاد اینطوری رفتار میکنید؟ حالا چرا اینو میگم؟! جونم براتون بگه که بایه خانومی اینجا صمیمی شدم همش میگفتن خیلی خوب حرف میزنی و خیلی ازت خوشم میاد(که نظر لطفشون بود) تا اینکه من پروفایلم رو تغیر دادم و تویه امضام کلمه آرمی رو اضافه کردم و تویه تاپیکشون مثل همیشه مشغول صحبت شدیم... که یهو برگشتن گفتن: وای تو هم از اون گروه چندش کره ای خوشت میاد؟ یهو من اینطوری شدم😐 گفتم چطور مگه؟ چی میشه؟ که بایه جواب خیلی زیبا روبه رو شدم... ایشون کاملا جدی برگشتن به من گفتن: احمق، برو خودتو بکش!؛ و تویه هر تاپیکی که من شرکت میکنم و ایشونم هست باز هم با کمال جدیدت همینو تکرار میکنن و خیلی هم روش پا فشاری میکنند (+کلی حرفایه دیگه که به ماند...) ولی واقعا چرا؟ چون فقط سلبریتی مورد علاقمون مثل مال شما نیست؟!... 
2706