2737
2734

۲۱ سالمه دیپلم دارم کنکور دادم در نیومدم 

خسته شدم از بس حرف کنایه شنیدم دلم میخواد برم کار کنم دستم تو جیب خودم باشه 

رفتم برا کار تو فروشگاه ها ولی میگن نیرو نمی‌خوان راستش رو بخواید من یه دختر بسیار ساده ام نه قیافه ای دارم ن استایلی نه اهل آرایش فلانم 

تو بازار بخوام کار پیدا کنم نه با روحیاتم جوره کلا اذیتم میشم کارم گریه اس فقط چیکار کنم اعتماد به نفس ندارم دارم دیونه میشم همش میگم قیافم زشته ک منو نمیخوان براشون کار کنم 😭😭😭😭دلم میخواد بخونم برا کنکور رشتم انسانیه ولی وقتی نمونده دلم میخواد معلم بشم فرهنگیان دربیام ولی واقعا ازبس سرکوفت شنیدم ک دختر فلانی چندجا مشغول ب کاره یا تو آرایشگاه سرکاره اونوقت من هیچ😭زرنگ نیستم تنبلم نیستم ولی هول میشم برام سرکاری چیزی نمیتونم زیاد حرف بزنم باید حرف از زبونم بکشن بیرون خیلی خجالتی ام ازخودم ب شدت بدم میاد

الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولا ک ب خودت نگو زشت 

خودت باعث میشی ک اطرافیانت چجوری باهات رفتار کنن

اول از همه خودت باید خودتو دوس داشته باشی تا بقیه هم دوستت داشته باشن 

و اینکه برو هنر یاد بگیر همی کارای آرایشی 

از معلما هم در آمدشون بیشتر 

ناخن کار رنگ کار میکاپ کار هر چییییی

خیلی خودت رو درگیر حرفها نکن ببین چه هنری رو دوست داری براش وقت بذار برو اموزش ببین همزمان درست رو هم بخون به نظرم قبول شدن تو دانشگاه اولویت اولت باشه بهتره انشالله سال بعد قبول بشی

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتیست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...
2738
اولا ک ب خودت نگو زشت  خودت باعث میشی ک اطرافیانت چجوری باهات رفتار کنن اول از همه خودت باید ...

سلام اسی ببخش حلالم کن بخاطر پیام گذاشتم توی تاپیکتون،ختم صلوات بہ نیت شفای بیمار گذاشتن زمان ندارہ تا ھرموقع بفرستید اشکال ندارہ ھرعزیزی پیاممو دید ھرتعداد میتونہ ممنون میشم اعلام کنہ،حاجت روا بشید الھی

تعداد کل30ھزارتا ھست ک موندہ🙏

سلام اسی ببخش حلالم کن بخاطر پیام گذاشتم توی تاپیکتون،ختم صلوات بہ نیت شفای بیمار گذاشتن زمان ندارہ ...

اگر با صلوات خوب میشدن که دکتر نمیرفتن 

اول برید دکتر اگر جواب کردن برای روحیه صلوات خوبه