2737
2739

هر کس حاجت داره بیاد اسمشو بگه و حاجتش یکیش خودم نیوشا به نیت اینکه همسرم برگرده خونه و اوضاعمون درست بشه 

شما هم حاجتتانو بگید برا هم دعا کنیم

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام خواهرهای گل.

فقط قول بدیم نیت اولمون سلامتی و فرج امام زمانمون(عج) باشه

بعد بقیه مسلمانها و خانومهای این تاپیک رو دعا کنیم برای عاثبت بخیری و باز شدن گره های معنوی و مادی و عافیت دو دنیا

بعد خودمون.

من هم اسمم همین از تبار یاس بگید ممنونم دعاتون در حقم خیلی ارزشمنده ان شاالله دست پر برگردیم🌷

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
شکیبا  برات سوره مزمل میخونم  انشاالله خوشبخت بشی همسرت برگرده

ای خدا 

دسته گلت درد نکنه ان شالله خدا برات جبران کنه 

دعا کن لطفا محمدرضا برگرده پیشه نیوشا

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

سلام ممنون گلم چشم حتما حاجت رواشی ان شاالله الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

ظهور امام زمان عج و حاجت روایی همه و شفای تمام بیماران و شادی روح شهداورفتگان و به راه راست هدایت شدن همه و رزق وروزی زیاد برای همه 

ان شاالله همگی حاجت رواوعاقبت بخیر بشین الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
2706