2737
2739

خانومای گل

ی هشت سالی به اصطلاح امروزی ها رو ی اقایی کراش داشتم بعد فرصت جور شد حرف بزنیم ی بار گفت دوستیم ولی متاسفانه متناقض رفتار میکنه و اصلا شبیه ی دوست نیست منم زندگیو فرصتمو از تو جوب نیاوردم میخوام مستقیما ازش بپرسم که بنظرش ارزش داره همچنان به دوست داشتنش ادامه بدم یا نه

ممکنه بعضیاتون بگید اگه دوست داشت تا الان میگفت ولی خب برای همه نمیشه نسخه یکسان پیچید و شاید دلایل مالی یا هر دلیل دیگه ای داره و میخوام از خودش بشنوم

بنظرتون کارم درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه چون به ازدواج ختم بشه منت میاد رو سرت

البته همه جا استثنا وجود داره ولی تجربه من میگه مرد های ایرانی جنیه پیش قدم شدن خانوم ها رو ندارن(البته بعضیاشون)و این حرکتت هم یجور پیشقدم شدنه

البته با عرض معذرت از تمامی کاربرانی که حرفم به مزاجشون خوش نمیاد

🌸🌸🌸

اسمم مهساس نام کاربریمم بخاطر اسممه...همین!

آره برو بگو 

من گفتم راضیم 

ضمن این که آدما یه بار زندگی می کنن از فرصت استفاده کن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ببین هیچ وقت به یه مرد نگو عاشقتم با من ازدواج کن ! برای خودت یکم غرور حفظ کن! پس فردا ازدواج کردین ...

خب قرار نیست بگم دوسش دارم ی همچین چیزی میگم:

که خیلی وقته من منتظرت موندم و حس میکنم بیشتر از این ادامه بدم وقتم تلف میشه و به خودم اسیب میزنم خودت بگو ارزش داره همچنان ادامه بدم؟

2738
چی گفتین شما؟ چجوری شروع کردین و شرایطتون چجوری بود؟

با هم حرف میزدیم از قبل به عنوان دوست 

همو ندیده بودیم مجازی آشنا شده بودیم 

دفعه اولی دیدمش حس کردم دوستش دارم 

دفعه دوم که دیدمش وقتی برگشتم پیام دادم گفتم نمیخوام دوستت باشم بیشتر میخوام گفت منظورت چیه گفتم میخوام بشم دوست دخترت عشقت گفت من عاشقت نیستم ولی میتونم بهت فرصت بدم عاشقم کنی 

الان از اون روز ۹ سال و ۱۰ ماه می گذره 

۸ سال و نیمه ازدواج کردیم 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
واقعا میترسم غرورم بشکنه مخصوصا که خیلی کم حرف میزنیم

من خیلی خلم 

ترجیح میدم غرورم بشکنه تا حسرت بکشم

به نظر من حسرت کشیدن سخت ترین کار دنیاست

2706