2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نام خدا اوایل اره اعتماد بنفسم صفر بود همیشه احساس ضعف و شرم داشتم اما الان اعتماد ب نفس ک نه اعتماد ب هفت طبقه اسمان دارم تااین حد تغییر کردم توام میتونی 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
2728

و دسته اول بیان سایت با جارو کاربرا میندازن بیرون برعکس گزینه دوم انقد بها میدن و بهش میگن مثل گزینه اول باش 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738
ب نام خدا اوایل اره اعتماد بنفسم صفر بود همیشه احساس ضعف و شرم داشتم اما الان اعتماد ب نفس ک نه اعتم ...

چقدرخوب  دوست عزیزمیشه به منم کمک کنی چطوری تونستی اینقدر خوب وراحت تغییرکنی 

ب نام خدا اوایل اره اعتماد بنفسم صفر بود همیشه احساس ضعف و شرم داشتم اما الان اعتماد ب نفس ک نه اعتم ...

چیکار کردی به منم بگو منتظرم 🌹

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 
2706