2733
2734

ببین اینا نسخه نیست که بپیچی تجویز کنی و شما اون راهو بری و حاجت بگیری ، حاجت یعنی نیاز یعنی احتیاج قلبی خدا رو صدا کن از صمیم قلب به هر روش که بلدی حاجتت اگر بحق باشه خدا مهربونه دلسوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم 😍😍😍♥️ از کجا میدونی میرسم ؟  عزیزم خب چیکار کردی که حاجت روا شدی هرکاری کردی بهم ...

حال روحی خوبی نداشتم اصلا 

چند روز بود غذا نمیخوردم و حتی گریه هم نمیتونستم کنم داشتم خفه میشدم

رفتم امامزاده علم حضرت عباس اونجا بود یکی در حقم ظلم کرده بود و یه حاجت هم داشتم به دو ماه نکشید اون ادم ظلمشو پس داد و بعد چند ماه به حاجتم رسیدم 

من دعا نکردم که اون ادم نابود شه فقط گفتم ببین عمو چقدر بهم ظلم شده تو یاورم باش تو کمکم کن و اگر حقی از من ضایع شده پس بگیر 

بعدش با صدای زیارت عاشورا که پخش میشد اشکم در اومد و کلی گریه کردم وقتی از امامزاده زدم بیرون بارون نم نم میزد سبک شده بودم نمیگم ناراحت نبودم اما خالی شده بودم 

هر وقت حالم بد میشه کلی میشینم باهاش حرف میزنم من عموی خوبی نداشتم اما واقعا حس میکنم حضرت عباس دوستمه انگار بیشتر از جونم الان دوسش دارم خاجت من خیلی سخت بود کار خاصی هم نکردم فقط چون از همه جا ناامید بودم دعا کردم نذر نمک هم خیلی خوبه تو نت بزنی مبگ چطور برای حضرت عباس کلا منو مادرم هر وقت چیزی ازش خواستیم دستمونو رد نکردن

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
2738
حال روحی خوبی نداشتم اصلا  چند روز بود غذا نمیخوردم و حتی گریه هم نمیتونستم کنم داشتم خف ...

وای اشکم در اومد چه بنده برگزیده ای هستی می‌دونی اگر برای اهل بیت اشک کسی رو در بیاری جان تو بهشته؟؟؟؟😭😭😭😭

الهی به حق دستای بریده حضرت ابوالفضل علیه السلام هرچی هرچی از حضرت ابوالفضل میخواد بهش بده،من همیشهههههه از نماز کن فن یکون حضرت ابوالفضل حاجت گرفتم همیشههههه.قربونشون برم.از مادرشونم همچنین.🤲🏻✨🥺😭

اره همیشه  یکیش کربلا رفتنم بود  که فکر میکردم هيچوقت نتونم برم ولی ازش خواستم و ته دلم ...

خوش به سعادتت، کا رو هم فراموش نکن عزیزم

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
حال روحی خوبی نداشتم اصلا  چند روز بود غذا نمیخوردم و حتی گریه هم نمیتونستم کنم داشتم خف ...

تو رو خدا برای من از نظرت بگذرون رای دادگاهم به نفعم بیاد داغون شدم من ازت دعا میخام باید دعا کنی برام معطمعنم حاجت مبگیذم

2706