2703
2553

یا ابوالفضل♥️♥️♥️

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.

اسی گفتن لایک لطفا

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نمیدونم ولی یه وقتاییکه ازش خیلی راحت یه چیزی رو میخوام و از ته دلم آرامش دارم و مطمئنم که بهم میده با ۵ تا زیارت عاشورا هم حاجتمو میده

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

زیارت عاشورا بخون هدیه کن بش

نمازشوو بخون  یکیشو باید گره نگهدار داری 

صلواتم خوبه  ی ذکر داره  مخصوص اقاست  اونوسرچ کن میاد بالا ب ابجد اسمش بگوو 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
از خوده خدا بخواه هیچ کس و هیچ موجودی در جهان مهربونتر از خدا برای بندش نیست

درسته عزیزم ولی این افراد رو خدا خیلی خیلیییی دوست داره 

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.

الهی قربون دو دست بریده ش شم یه حاجت سخت داشتم دو بار اومد تو خوابم دفعه اول گفت فلان کارو کن حاجت روا میشی دفعه دوم بعد اون کار اومد تو خوابم گفت به حاجتت میرسی 

الانم بی صبرانه منتظرم این مدت بگذره به حاجتم برسم

🤗مامان دو دسته گل 🤗

هر کاری امجام میدی بگو خدایا برای رضای تو حضرت ابولفضل...خیییلی ثواب داره مثلا ظرف میشوری اول یا اخر ظرف شستنت تو دلت بگو خدایا من این ظرفارو برای رضای تو و حضرت ابولفضل میشورم...هرررکاری ک میکنی بگو...حتی غذا خوردن....جارو کردن....حتی ریز ترین کار

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹
الهی قربون دو دست بریده ش شم یه حاجت سخت داشتم دو بار اومد تو خوابم دفعه اول گفت فلان کارو کن حاجت ر ...

توروخدا برای منم دعاکن خیلی گرفتارم😭😭😭😭

الهم عجل لولیک الفرج الهی آمین
2706