2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم  نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس(ع) بسیار مجرب سه نماز دو رکعتی توسل به حضرت ابوالفض ...

خیلی ممنونم

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
2728
مرسی عزیزم شما نتیجه گرفتید ؟

اره همیشه 

یکیش کربلا رفتنم بود 

که فکر میکردم هيچوقت نتونم برم ولی ازش خواستم و ته دلم میدونستم جورش میکنه...

بعد از چندماه یه نفر کل هزینه رفت و برگشتمو حساب کرده همت چیو قرار برم 🥲🥲🥲

‏سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند..:)❤️‍🩹
مرسی عزیزم😢♥️ واقعا تاثیر داره ؟

ارههه خیلی ثواب داره......من برا امام زمان میگم باز ....ببین یه کار دیگم میتونی بکنی تسبیح بگیر دستت صلوات بفرست تسبیح صلوات رو هدیه کن ب حضرت ابولفضل....تو دلت بگو ب نیت حضرت این تسبیح رو میخونم و هدیه میکنم ب ایشون برای مشکلم....اینم خییییلی ثواب داره هاااا

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹
وای عزیزممم 😢😢 خب چیکار کردی که دوبار اومد تو خوابت  عزیزم حاجتت چیه

زیاد صداش میکردم خدارو به ۵تنش قسم میدادم و به دو دست بریده عباس که اگه به صلاحمه به حاجتم برسم و اگه قراره برسم بهم نشونه بده که چندتا نشونه و این دوبار خوابی که دیدم نشونش بود 

حاجتمو نمیتونم بگم چیه

🤗مامان دو دسته گل 🤗
2740

دوسال پیش برای بچه اقدام بودم اون موقع ماه صفر به خاطر کرونا راه کربلا بسته بود کلیپ های پذیرایی از زائران کربلا میدیم با خودم گفتم خوش به سعادتشون چه آبرویی دارن جمع میکنن پیش امام حسین

یهو به دلم اومد ک امسال زائر امام رضا ک از راه های دور پیاده میرن حرم تو جاده ازشون پذیرایی کنم دستمون تنگ بود فقط تونستم ۵۰تا ساندویچ الویه درست کنم ببرم جاده فریمان بین زائرا پخش کنم

من حاجتمو اینطوری گرفتم 

البته اینم بگم همون سال شب ولادت امام رضا  اولین شب بودن دختر کوچولوم خونه خودمون بود

من دخترمو هدیه امام رضا میدونم

ان شاءالله شماهم حاجت روا بشید

الهی قربون دو دست بریده ش شم یه حاجت سخت داشتم دو بار اومد تو خوابم دفعه اول گفت فلان کارو کن حاجت ر ...

چقدرخوب من که دعاهام برآورده نمیشن 

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من
2706