2733
2739
عنوان

تورووووخدا برام گزارش بزنید کاربریم بترکه عکسم رفته گوگل😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 54 پست
عکستون کجا مونده اگر تاپیک بگین حذف کنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10670112/به-نظرتون-موهام-چتری-بزنم-بهم-میاد-یا-پشیمون-میشم

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر غصه نخور عزیزم

راه حل داره

به نی نی یار بگو تاپیکت رو برگردونه.عکسی که گزاشتی رو پاک کنه اول.بعد تاپیکت رو ببندهاینجوری حذف میشه.

نگران نباش 

فاز دوستانی ک استرس میدن به این بنده خدا رو درک نمیکنم!

زمین گرده ها مراقب باشین

2731
استارتر غصه نخور عزیزم راه حل داره به نی نی یار بگو تاپیکت رو برگردونه.عکسی که گزاشتی رو پاک کنه ا ...

عکسشو پاک کرده بود خودش ولی چون بقیه رو عکسش ریپلای کرده بودن تو حافظه گوگل مونده بود.حالا که تاپیکش حذف شد عکسشم حذف شد

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
یه تاپیک سیاسی یا +۱۸ بزن خودکار اکانتت میپره

نی نی یار گفته اینطوری راهنمایی کنین دسترسی شمام قطع میشه🤫

کاربری سوممه ناجوانمردانه تعلیق شدم 🔪اسم کاربریای قبل:لواشک_ترشک ۹۸ با من در نیفت!!!!🤬 البته بیفتی هم چیز خاصی نمیشع😐😂(نی نی یار،جان عزیزت دست از این سر کچل من بردار)😑اخلاق بضی از نینی سایتیا :(تاپیک ها:وای جورابم پاره بود پیش همه ابروم رف چیکااار کنممم.. دومین تاپیک: اعتماد بنفسم کمه...سومیم تاپیک: احساس میکنم حالم بده....چهارمین تاپیک:از ترس زلزله خوابم نمیبره... پنجمین تاپیک:از دست شوهرم خسته شدم... ششمین تایپک:مادرشوهرم ایشالله بمیره راحت شم..و نظر های بعضیا(اوا عزیزم عکستو بزار ببینم واقعا ب صورتت میاد جورابت پاره شه) یا(میشه عکستو ببینم بدون عکس نظر نمیدم)یا(وا چرا حالا ی عکس بزار شاید بخاطر صورتته)یا(عکستو بزار ی‌ لحظه بعدش پاک کن ببینم ب صورتتم این ترست تاثیری گذاشته خلاصه هیچی دیگ خسته شدم از تایپ بقیشم خودتون میدونین   کاربری دست دو نفره
2738
دیروزم یکی رفت کنسرت عکسش رف گوگل

بعد حذف شد. الان دیگه نیست.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
عزیزم تاپیگت پاک شد عکستم حذف شد.نگران نباش

نه هنوزم تو گوگل هست.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2706