2733
2739
عنوان

دوستان لرز دارم شدید

135 بازدید | 12 پست

خیلی سردمه جوری که شوفاژ و لباس گرم کفاف نمیده

تب هم ندارم فقط لرز

فقط دماغمم کیپه

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻

ای منم چند شب پیش فقط لرز داشتم میگفتم جونم دراومد.چایی دارچین بخور

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای منم چند شب پیش فقط لرز داشتم میگفتم جونم دراومد.چایی دارچین بخور

چقد طول کشید اوکی بشی آبجی؟

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻
مگه میشه لرز باشه تب نباشه اگه تب نیست پاشو دوتا حرکت بزن بدنت گرم بشه

شده دیگه 

ضربان قلبمم از حالت نرمال خارج شده

همیشه ۸۰ و ۹۰ بود شده ۱۲۰

چقد طول کشید اوکی بشی آبجی؟

من از شب تا صبح انقد لرز زدم نمیدونم چم بود قبلش هیچیم نبود یهو اینجوریم شد.دیگ مایعات گرم خوردم.بدشم اش رشته رشته خوردم.یه هوای جدیدیه ان شاالله بلاازت دورباشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2738
منم با لرز مریضیم شروع شد  سریع برو دکتر البته من کرونا گرفتم ان شالله ک شما چیزی نیست

یه تاپیک قبل این تاپیک گفتم چه مرگم شده بعضیا گفتن سرماخوردگی بعضیا گفتن کرونا بعضیای دیگه هم گفتن حساسیت

من از شب تا صبح انقد لرز زدم نمیدونم چم بود قبلش هیچیم نبود یهو اینجوریم شد.دیگ مایعات گرم خوردم.بدش ...

مرسی عزیزم

انشالله🤲🏻❤