2733
2734
عنوان

برادرزادم ۱۳سالشه میخواد بره سر قرار🫤

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه اصلا نبریشا... بخواد از ۱۳ سالگی بیفته تو این چیزا هیچی دیگه؛ از درس و همه چی باز میشه.

باهاش صحبت کن تا ول کنه؛ از اون گروه مسخره هم بیاد بیرون. اینکارا آخر و عاقبت نداره

ندارم حاجتی از هیچکس، با یکی کار من افتادست و بس، من نمی خواهم جز آنچه خواهداو، حال من می داند و می بیند او 💕🌿🌿 محبوب من! شما که نباشید، همه ی بغض های جهان در گلوی من است #امام زمانم💔  کفن کنید مرا رو به قبله ی حرمش💛💚 نجف چه جای قشنگی برای تدفین است..💛💚 آرمان و روح الله رفتند؛  تا آرمانِ روح الله بماند💕💔 فراموش نخواهیم کرد که به بهانه و اسم مقدس آزادی؛ چه جنایت ها که نکردید.. #آرمان_علی وردی #روح الله_عجمیان ( مثل اربابتان حسین؛ غریب گیرتان آوردند....😔)
2728
مامانشو در جریان بزار و ببرش بزار یکیو داشته باشه همه چیو بهش بگه باهاش صمیمی شو حتمن و از دور م ...

دقیقا درست میگی،حتما باید به مادرش بگه اگه نگه و ببره و بعداً مادرش بفهمه فکر می‌کنه عمه داره از راه به درش میکنه

دخترخالم ۱۰ سالشه از ۸سالگی دوس پسر داره:/ نسل جدیده دیگه

نباید بگیم نسل جدیده هرکار میخان بکنن 

چند وقت پیش دخر ۱۳ساله از پسر ۱۶ساله باردار شد

ابروشون ک رفت هیچی آیندشون چی میشه 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
2738
اگ بذاری برع یا ببریش از ترس میفته و دفعه بعد اون مثل مامانش میپیجونه از الان چ دوست پسری ک‌چی بشه پ ...

نگفت ولی عکس پروفایلش دیدم انگار …۱۷…۱۶باشه 

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
وای نه اصلا نبریشا... بخواد از ۱۳ سالگی بیفته تو این چیزا هیچی دیگه؛ از درس و همه چی باز میشه. باها ...

عزیزم بنظرم حتی اگه قبول کنه که نره الکیه خودش تنهایی میره اونطکری براش بدتره

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
من فکر میکنم با یکی برسه خیلی بهتر از تنها رفتنه ولی باز نرفتن از همش بهتره

من کلا میگم منصرف شه از ازین پسره 

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2706