2733
2734
عنوان

شوهری که ادمو تهدید میکنه

655 بازدید | 17 پست

میگه چونکه بهم تهمت زدی میخام زندگیتو جهنمی کنم

چطور اون موقع که مامانش شروع کرد به من تهمت زدن اونم چ حرفا چ قضاوتها کله ادم سوت میکشه باهاشون من هیچی نگفتم اونا تهمت نیستن اما حرف من به روحیه ش نساخته؟حرفای مامانش راجب من اذیتش نکرد؟

تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند

بیخود کرده

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بهش گفتم این چ استوریی گذاشتی میخوای ابروی منو ببری گفت من استوری نذاشتم حالا من استوریو ازش اسکرین دارم باز میگه تو بهم تهمت زدی

نترس  بگو انلانشم سر جرفهام هستم دهن منم باز نکن  مثل ادم رندگی نمیکنی برو به درک

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
2738

عزیزدلم توی این عید ولش کن ارزش نداره.مردا از بی توجهی بیزارن سعی کن اصلا جواب حرفاشو ندی.من حرفی میزنه به دلم میست فقط میگم حرفت ارزش جواب دادن نداره بخدااین کلمه انقد عصبیش میکنه که اگه صد ساعت بشینم یکه به دو نمیکنه.من اولای زندگیم انقد وی حرف میگرفتم با کوچیک ترین حرف قیامت میکردم یکسره خلقم گرفته بود الان دیگ نه از خیلی حرکات حرف ها مگیذرم زندگی میکنم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
استوریش چی بود که ابروتو برده

عکس ی دختر ورزشکار گذاشته نوشته به همچنین مکملی جهت ورزش کردن نیازمندم

قسم میخوره من فیل@تر ندارم اصن

من بهش گفتم این چ استوریی گذاشتی میخوای ابروی منو ببری گفت من استوری نذاشتم حالا من استوریو ازش اسکر ...

اکه میخای ازش جداشی  بنظرم نباید استوریش برات مهم باشه اصلا نباید بهش زنگ‌میزدی 

میخای ازش جداشی یا نع؟؟بنظرم تکلیفت با خودتم مشخص نیست و داری خودتو اذیت میکنی 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکس ی دختر ورزشکار گذاشته نوشته به همچنین مکملی جهت ورزش کردن نیازمندم قسم میخوره من فیل@تر ند ...

عزیزم حرفشو در ظاهر باور کن.

و غیرمستقیم بگو گذاشتن همچین عکسایی باعث میشه مردم درموردش فکر بد کنن

اکه میخای ازش جداشی  بنظرم نباید استوریش برات مهم باشه اصلا نباید بهش زنگ‌میزدی  میخای از ...

کاری به جدا شدن ندارم الان ما هنوز جدا نشدیم چرا باید همچنین چیزی بگه من این استوریو بزارم بنظر خودت نرماله؟

منو طلاق بده بعدش بره دنبال اینکارا

عکس ی دختر ورزشکار گذاشته نوشته به همچنین مکملی جهت ورزش کردن نیازمندم قسم میخوره من فیل@تر ند ...

سلام گلی جان

من همون اول بهت گفتم تو شخصیتی داری که با دست پس میزنه و با پا پیش میکشه

اگه برات تموم شدست چرا استوریشو چک میکنی؟

اگه باب دلت استوری نمیذاره چرا ناراحت میشی؟

اگه تهمت زدن بده چرا خودت بهش تهمت زدی؟

خوشگلم از من ناراحت نشو ولی عادت کردی که نازتو بکشه در صورتیکه زندگی بالا و پایین داره 

اصلا همیشه هیچ کس مهربون نیست🤚

2706