2737
2734
عنوان

حس ششمی، من حاملم یا رد شده. خواهش میکنم یه حس 6 قوی بیاد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 215 پست
من کی نامزد میکنم با کی پسر عممه؟  ویژگیای خودمم یگو

سنت کمه خیلی درد کشیدی یه کسایی تو زندگیت هستن که تحملشون برات سخته نمی دونه در مورد شون چیکار کنی...

با پسر عمه آن به این زودیا نامزد نمی کنی اما امیدوار باش چون آینده ت روشنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سنت کمه خیلی درد کشیدی یه کسایی تو زندگیت هستن که تحملشون برات سخته نمی دونه در مورد شون چیکار کنی.. ...

تورو خدا منم بگو کی ازدواج میکنم شغلش چیه 

خدا تورو واسه قلبم نگه دارد. 💕❣♡
سنت کمه خیلی درد کشیدی یه کسایی تو زندگیت هستن که تحملشون برات سخته نمی دونه در مورد شون چیکار کنی.. ...

از اینکه جماعتی رو اسکل کردی چه حسی داری؟! 🤦‍♀️

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738
باید رضایت خانواده ت رو کامل جلب کنی ولی به این زودیا ازدواج نمی کنی

جواب منو میدین؟

بهم میرسیم؟ گفتین تردید داره

گفتین دیر پیام میده. مثلا بعد از چند وقت؟ ممنون میشم جواب بدین.

برا منم بگو هرچی از ازدواجم هس میکنی بگو لطفا همسر آیندم شغلش چی میشه؟؟

میدونم که به زودی ازدواج سنتی می‌کنی شوهرت کارمند ساده ست. و باهاش خوشبخت میشی اما مواظب دخالت‌های مادر شوهرت باش که زندگی تو خراب نکنه

علی ۵ روز دیگه میاد و خیلی به دلش می شینه

مرسی عزیز دلم فدات شم ..‌ببخش فقط این دو سوالم بگو دعات میکنم ....بعد که اومد و پسندید چند وقت بعدش رسما میاد خواستگاری و تا کِی انشالله عقد ؟خیر ببینی گلم 

بزار منم حسم امتحان کنم . پوستت روشن گندمی .  یکم تو پری ولی چاق نیستی . یه خال نزدیک چونه یا ...

من کی نامزد میکنم با کی پسر عممه؟ 

ویژگیای خودمم بگو

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2706