2737
2734
عنوان

کیا مهندسی کامپیوتر خوندن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 34 پست
مهندسی مکانیک بازار کار داده؟

اره ما الان استادامون خیلی از دانشجوهاشون سرکارهای خوبن.در کل برای کسی که مهارت داشته باشه تو مهندسی بازارکار هست.والا اینایی که میگن مهندسیم ولی بیکاریم اگر نصف بیشترشونو حداقل نگاه کنید میبینید حتی یه جمع و ضرب ساده بلد نیستن.خب معلومه نمیتونن کاری پیدا کنن.باید مهارت داشت اونوقت کارم پیدا میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی باید چ استعدادی داشته باشی توش؟افراد خاصی فقط میتونن موفق شن؟ من شخصا ادم بشدت خلاقی هستم ...

فیزیک و ریاضی باید قوی باشه تو این رشته 

چارت درسی رو حتماً با دقت ببین 

درس نقشه کشی داره که تجسمت باید قوی باشه  ما تا صبح نقشه می کشیدم استاد پدرمون رو در آورد 

قشنگ سالن مطالعه از بچه مکانیک و معماری پر بود که تا صبح نقشه کشی 😂💔

درس علم مواد تو این رشته خیلی خیلی مهمه   

دروس مکانیک خدایی سختن 

و ی رشته گسترده هست  مثلا فکر کن شیمی داره در حالی که مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق شیمی ندارن یا مبانی برق داره   یا مهندسی شیمی ترمودینامیک و انتقال حرارت داره  که خود مهندسی مکانیک اینارم داره    در کل هم درساش زیاده و هم گسترده س 

و اینکه کلاسها پر از پسره شما راحتی؟  

الان جزء رشته های پردرامد تو ایرانه 

من یه دورشو تو اموزشگاه رفتم فقط بخاطر اینکه بتونم بیشتر سردربیارم البته دوره های مختلف داره ولی اگه کسی بخواد شغل ایندش براش تلاش کنه اینده خیلی خوبی داره من شنیدم این شغل تا پنج سال دیگه پردرامد ترین شغل میشه 

معجزه زمانی رخ میدهد که تو به اندازه ای که انرژی صرف ترسهایت میکنی به رویاهایت انرژی بدهی🏞
2728
عه منم شیرازیم دارم مکانیک شیراز میخونم الان😂😂😂😂

عه بسلامتی

دانشگاه شیراز یا دانشگاه صنعتی شیراز یا دانشگاه آزاد شیراز؟

خودتون شیرازی هستید یا شهر دیگه اینجا قبول شدید؟

من ترم دوام😐😂😂😂 شما چی؟ بعد یه سوال اینطور که دیدم توی کامنتتون گفتید که رشته کامپیوتر برای دخت ...

ترم دو 😐😂

چون رقابت با دنیای آقایون رو دوست دارم  از کارهای عملی و مسائل تحلیلی مخصوصاً فیزیک خوشم میاد 

ممنون سپاس از پاسختون من شیراز هستم حساب کردم مثلا شهرهای اطراف قبول میشم دولتی ولی خب شیراز خیلی س ...

قبول شدن مهندسی مکانیک شیراز خیییلی سخت نیست.اگر از همین الان خوب بخونید شدنیه و دانشگاه شیرازم سطح علمی خیلی خوبی داره و همچنین اساتید خیلی خوب.درسته گفتم مهندسی مکانیک یعنی فعالیت اما نه اونقدری که تو تصورتونه چون توی مهندسی مکانیک هم خیلی چیزا الان با نرم افزاره

2740
فیزیک و ریاضی باید قوی باشه تو این رشته  چارت درسی رو حتماً با دقت ببین  درس نقشه کشی دا ...

اها درسته

من درمورد کامپیوتر پرسیدم

وای اره دیدم نقشه کشی خیلی سخته اولش کاغذ شطرنجیه راحته بعدش رو a4هست ایزومتریک و سه نما و اینا 

عه بسلامتی دانشگاه شیراز یا دانشگاه صنعتی شیراز یا دانشگاه آزاد شیراز؟ خودتون شیرازی هستید یا شهر ...

دانشگاه شیراز میخونم.از لحاظ سطح علمی اول دانشگاه شیراز خوبه بعد صنعتی شیراز و بعد ازاد.شیرازی هستم 

2706