2726
عنوان

کیا مهندسی کامپیوتر خوندن؟

782 بازدید | 34 پست

سلام دوستان

من رشتم ریاضیه کنکور دیماه  رو که دادم تخمینی فک کنم دولتی شهرستان بیارم رشته کامپیوتر رو

منتها چنجا خوندم این رشته دانشگاه بدرد نمیخوره بیرون میشه دوره گذروند

درسته ایا؟

بازارکار این رشته خوب هست؟

بین این چنتا رشته موندم

کامپیوتر

مکانیک

روانشناسی

ایمنی صنعتی

پلیمر

بهداشت حرفه ای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دانشجوی مهندسی مکانیکم اما هر کسی گفته کامپیوتر رشته خوبی نیست بدونید بدون اطلاعات درست حرف زده.الان شما با یه برنامه نویسی ساده میتونید درامد زایی کنید تازه نه وسیله خاصی میخواد نه چیزی.با یه لپ تاب و از راه دور میتونید برنامه بنویسید.اما یه چیزی رو بهتون بگم شما الان هنوز فرصت خوبی دارید برای خوندن برای کنکور.برای یه کسی که میخواد رشته ریاضی کنکور بده از الانم میشه رتبه مناسبی کسب کرد و دیر نیست.اگر از الان خوب بخونید میتونید.اینو برای این میگم چون دانشگاه خیییییلی مهمه توی رشته ریاضی و نه صرفا رشته تحصیلی.سعی کنید یه دانشگاه معتبر و خوب کامپیوتر بخونید.اگر سوالی داشتید بازم بپرسید

مهندسی مکانیک می خونم  اگه سوال داری بپرس  بازار کار مهندسی کامپیوتر عالیه برای شما هم که ...

بسلامتی

باید چ استعدادی داشته باشی توش؟افراد خاصی فقط میتونن موفق شن؟

من شخصا ادم بشدت خلاقی هستم از مکررات خسته میشم و فوق العاده دنبال جستجو و تحقیق هستم

ب درد من میخوره؟

ریاضیم هم قوی نیست 

یه چیزیم بگم بهتون اینه که علاقه رو اصل قرار بدید.من خودم کامپیوترم میتونستم برم اما مکانیک رو انتخاب کردم چون بیشتر علاقه داشتم.با اینکه خیلیا گفتن رشته پسرونه ای هست و برای دختر سخته و همشون پسرن اما من چون علاقه داشتم کوتاه نیومدم و رفتم دنبال علاقم

😍😍 منم خوشحالم ی دانشگاه تو استان لرستان  ترم چندی؟

من ترم دوام😐😂😂😂 شما چی؟

بعد یه سوال اینطور که دیدم توی کامنتتون گفتید که رشته کامپیوتر برای دختر بهتره خودتون چرا مکانیک انتخاب کردید پس؟

من دانشجوی مهندسی مکانیکم اما هر کسی گفته کامپیوتر رشته خوبی نیست بدونید بدون اطلاعات درست حرف زده.ا ...

ممنون سپاس از پاسختون

من شیراز هستم حساب کردم مثلا شهرهای اطراف قبول میشم دولتی ولی خب شیراز خیلی سخته ولی دارم میخونم

در ضمن من بیش فعالی داشتم الانم دارم ولی بزرگشدم تحرک اضافم از بین رفته میتونه واسیه این رشته مشکل ساز باشه؟

بسلامتی باید چ استعدادی داشته باشی توش؟افراد خاصی فقط میتونن موفق شن؟ من شخصا ادم بشدت خلاقی هستم ...

نگاه کنید اصلا بحث استعداد نیست.فکر نکنید باید حتما استعداد خاصی داشته باشید تا وارد رشته ای بشید.من الان میبینم کسایی که نمره بالاهای کلاسن استعداد خاصی ندارن صرفا تلاش.نه فقط برای مکانیک برای هر رشته ای.شما اگر زیاد تلاش کنید کافیه.اصلا نیاز به استعداد خاصی نداره همششش تلاشههه.رشته مکانیک رشته ای هست که برای ادمای فعاله.مثلا رشته کامپیوتر با نرم افزار و کامپیوتر و شما بیشتر میشینی.مکانیک باید با ابزارای مختلف کار کنی و قطعات رو بشناسی.در مورد ریاضیتون هم باید بگم که خب میتونید کم کم ریاضیتون رو قوی کنید چون تمام مهندسی ها به ریاضی خوب نیاز دارن.البته مکانیک بیشتر با فیزیکه تا ریاضی اما خب برای حل مسائل فیزیکی هم باید ریاضی قوی داشته باشی.رشته کامپیوتر که کلااااا ریاضیه.خیلی فیزیک نداره و ریاضی قوی میخواد که میتونید ریاضیتونو قوی کنید.همه از اول ریاضیشون قوی نبوده که با تلاش تونستن قویش کنن

2706