2733
2734
عنوان

افسردگی شدید توی دانشگاهد

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 47 پست
منم دانشجو بودم صورتم جوش داشت مثل تو فکر میکردم حتی پول درمانشم نداشتم گذر زمان و تحمل کردم الان پ ...

ماشین معمولیشم خیلیا ندارن باید خداتو شکر کنی بعد ماشین خارجی میخوای!؟ :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا تو چته 

منم آرایش نمیکنم  قیافه مم معمولی  رشتمم مردونه   کم هست فقط کتک بزنم پسرارو   محلشون هم نمیدم 

لباس اتو کن مرتب و تمیز برو 

دانشگاه همه نوع هست چادری ،غیر چادری،بدتیپ ،عملی، نچرال 

خلاصه همه چی

چندسال دیگه از این عصبی میشی که چرا اینکار رو کردی 

ارشد تو آرزوی من کارشناسیم     بشین بخون بابا 

خب صورتم جوش گه داره به زور یه چیزی بخورم  

وآسه جوش صورتت حجامت کن و بدنت و سرد کن عرق کاسنی بخور هر شب و ... البته اون دارو ک میخوری نمیدونم حجامت میتونی کنی یا نه صورتت و خیلی بشور با صابون تریاک یا زردچوبه چیزای طبیعی واسه جوش استفاده کن

نخیرم کی گفته بری عمل کنی  همه عملی شدن شکل هم نمیدونم چرا فک. میکنن خوشگل میشن واقعا سوالم ای ...

همه میگن خودم حتما لبام رو ژل میزنم و ابروهام رو لیفت میکنم تابستون 

پول  عمل بینی و پیکر تراشی و پروتز فقط ندارم 

والا تیپ ام از همه بهتر بود  چه فایده وقتی قلمبه ای و پنبه ای و گنده نباشی به چشم هیچ کس نمیای ...

بمنم میگن لاغری 

واقعا هم در مقابل هیکل اونا باید ما لاغر بنظر بیایم همه آرزو دارن لاغر باشن 

2740

سلام دوست خوبم این حست اسمش افسردگی نیس خودت رو کم میبینی و این روی اعتماد بنفست تاثیر گذاره چطور میتونم کمکت کنم عزیزم؟ نوع نگاهت هم خیلی مهمه الان تو جوامع پیشرفته خانومها به سمت لاغر شدن حرکت میکنن و برای خیلییا آرزوعه دست از مقایسه کردن خودت بردار گل قشنگم البته اگه دوس داری یه روش رایگان هس که میتونی روی اعتماد به نفست کار کنی میخای تغییر بدی نگرشت رو؟؟ 

والا تیپ ام از همه بهتر بود  چه فایده وقتی قلمبه ای و پنبه ای و گنده نباشی به چشم هیچ کس نمیای ...

چه حرفا میزتیا 

من رفیقم قدش فک کنم یک و سی و پنج باشه خیلیم لاغره خوشگلم نی ولی ی پسره اینقده ازش سر و دوسش داره ک نگو .

همه چی قیافه نی خواهرم .سر و زبون داشته باش .خودتو دست کم بگیری ارزشت میاد پایین

همه میگن خودم حتما لبام رو ژل میزنم و ابروهام رو لیفت میکنم تابستون  پول  عمل بینی و پیکر ...

همه واسه خودشون میگن :/

سر چشم و هم چشمی میرن ژل میزنن 

میدونین این ژلا بعدش 60 درصد منجر ب سرطان میشن!؟ 

سلام دوست خوبم این حست اسمش افسردگی نیس خودت رو کم میبینی و این روی اعتماد بنفست تاثیر گذاره چطور می ...

نه بابا خود اونا هم همه عمل و پروتزن 

همه اندام قلمبه ای دوست دارن ما ظریفا آدم حساب نمیشیم.

اونا هم لاغر و بلندن 

لاغر و کوتاه که هیچی 

2706