2410
2553
عنوان

افسردگی شدید توی دانشگاهد

496 بازدید | 47 پست

من میرم دانشگاه افسردگی خیلییی شدید گرفتم بی نهایت افسرده ام و داغون و پرخاشگر 

همش فکر میکنم خیلی زشتم چون لاغرم یا کوتاهم یا پوست بده یا بینی ام بده یا لبام باریکه کلا اعتماد به نفس ام نابود شده 

دوست ندارم دیگه برم اونجا اصلا 

دانشگاه دولتی ارشد بودم کلی هم زحمت کشیدم ولی وقتی رفتم اونجا خیلیییی حساس شدم روی ظاهرم 

خواهشا نگید برو عمل کن فقط اعصابم خردتر میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وسواس گرفتی فقط برو دکتر لازم نیست ترک تحصیل کنی

والا دارم ترک تحصیل میکنم 

کلاس هام رو کلا نمیرم 

توی خونه داداشم رو میزنم 

گه تو هر چی دانشگاهه که فقط دنبال ظاهرتن 

2714
من پول عمل ندارم دارم راکوتان میخورم برای جوش های گه صورتم  تا ۱ سال بعدش هیچ عملی نمیشع کرد&n ...

خودت داری خیلی سخت میگیری.... به این فکر کن که هیچکسی واسه بقیه کوچکترین اهمیتی نداره... بعدشم زشت نیستی... هیچکسی زشت نیست ما همه افریده خداییم... فقط اعتماد بنفست پایینه

نگو اینجوری عزیزم دختر لاغر و ظریف به این قشنگی  من ارزوم بود لاغر و ظریف بودم ولی نیستم  ...

والا تیپ ام از همه بهتر بود 

چه فایده وقتی قلمبه ای و پنبه ای و گنده نباشی به چشم هیچ کس نمیای به نظرشون جذاب نیستی  آدم حسابت نمیکنن 

منم دانشجو بودم صورتم جوش داشت مثل تو فکر میکردم حتی پول درمانشم نداشتم

گذر زمان و تحمل کردم الان پول درمانشم دارم زندگی نرمال هم دارم اما بازم راضی نیستم و الانم مثل تو افسرده ام که مثلا الان این ماشین دارم دوسشندارم ماشین خارجی میخوام و برا همین افسرده شدم

کلا فکر کنم ما یه شخصیتی هستیم نمیتونیم شاد باشیم 

دوستای من که همسن منن هیچی ندارن اما خوشحالن ☠️

نخیرم کی گفته بری عمل کنی 

همه عملی شدن شکل هم نمیدونم چرا فک. میکنن خوشگل میشن واقعا سوالم اینه ازشون 

میرین این همه عمل میکنین احساس زیبایی دارین واقعا!؟ یا چون. فلانی رفت کرد اینکارو شما هم. میخواین برین این کارو کنین 

هر کس زیبایی خاص خودشو داره هر جوری ک خدا آفریده به این فک کن نچرالی چهره طبیعی خودت صدردصد از خیلیا زیبا تره 

عزیزم هیچ انسانی زشت نیست .هر کس ب نوبه ی خودش خوشگله .سعی کن خودتو دوس داشته باشه .توروخدا اعتماد بنفس داشته باش .لااقل ارایش کن .ی رفیق داشتم هر پنج دیقه یبار خودشو تو اینه جیبیش نگاه میکرد همش میگفت چقده من خوشگلم  بااینک اصلنشم خوشگل نبود .نگا ادما جقد خودشونو دوس دارن.

قلب مهربون داشتن یااخلاق خوب بهتر از صورت زیباست.حساس نشو 

منم اوایل دانشگاه اینجوری بودم اصلا اولش حساسی بعدش نه بیخیال بابا خوش باش.اصلا تو دانشگاه بنظرم زرنگ باشی بیشتر تو چشی و ازت فیض میبرن تا تیپ و این چیزا .

والا دارم ترک تحصیل میکنم  کلاس هام رو کلا نمیرم  توی خونه داداشم رو میزنم  گه تو ...

بخاطر مردم زندگی کنی کلا زندگیت از هم میپاشه دانشگاه که چیزی نیست افسرده میشی مستقیم میفرسنت تیمارستان

نیستمتون ، نه همتون بیشترتون
2706