2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ازمایش متوجه میشن ولی چه اجباری هست اخه ۱۸ هفتگی میگن دیگه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
بله ازمایش خون ....خیلی ها انجام میدم

عزیزم خیلی ها انجام نمیدن فقط اونای که ریسک سندون داون دارن انجام میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اگه سلفری بدی معلوم میشه ولی هزینه اش خیلی زیاده

من پرسیدم خیلی هم زیاد نیست یک میلیون هست....

کامل سلفری رو انجام نمیدن فقط اون قسمت تعیین جنسیتش رو

پـــــیش از آنکه دستهای درخت به نــــور برسد...پاهایش تاریکی را تجــربه کرده.گاهی برای رسیــدن به نــــور باید از تاریــکی گُـــذشت...
2738

گلم اونای که جنسیت براشون مهمه انجام میدن ...خیلها ....سلفری انجام نمیدن فقط و فقط بخش تعیین جنسیتش رو میگم گلی 

پـــــیش از آنکه دستهای درخت به نــــور برسد...پاهایش تاریکی را تجــربه کرده.گاهی برای رسیــدن به نــــور باید از تاریــکی گُـــذشت...
چه جور آزمایشی و کجا انجام میدن ؟

سلفری هست واسه اونای که ریسک دارن فکر کنم باید دکتر بنویسه ازمایشگاه انجام میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مثلا به اشنایی دوتا دختر داشت و سومی گفت اگه دختر باشه نمیخوامش و رفت این ازمایش رو داد دختر بود سقط کرد ...

2706