2733
2739
عنوان

چیشد که این اسم رو روتون گزاشتن؟؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3374 بازدید | 178 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه 😂ولی اون دختره شوهرش تصادف کرده مُرده متاسفانه (:

شوهر مرده نشی صلوات😂

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم
2731

من مامانم یه همکلاسی داشته که میگفته شوهرش اینقدر دوسش داره حوری صداش میکرده 

مامانم خوشش میاد اسم منو میزاره حوریه 

اسلام به ذات خود ندارد عیبی♥️.                                                              هر عیب که هست از مسلمانی ماست😞
2738
هعییی  اسم عشق سابق بابام بود

دهنت🤣🤣🤣

یه قانونی هست که میگه:گاهی هرچقدر بیشتر پافشاری میکنی وبیشتر سمتش میری و درگیرش میشی اون بیشتر از شما دور میشه🧡🍂... پس رها کن بره شاید رسیدن تو رها کردن باشه! به قول جمله ای که تو کتاب کیمیاگر نوشته بود: انچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت....                                             کارما میگه هرکسی رو بیشتر از لیاقتش دوست داشته باشی بیشتر از لیاقتت ضربه میخوری🤌🪐
من تا ماه اخر فکر میکردن پسرم . قرار بوده فرهاد بشم😁 ولی خب سونو نه ماهگی گفته نه دختره . اسمم باب ...

باید میزاشتن شیرین  😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
بابام گف زهرا مامانم گف نازنین شدم نازنین زهرا 

تو منی یا من توام😆

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706