2737
2739
عنوان

واقعا مادر شوهر انقدر بد جنسن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 59 پست

تو این سایت هیچوقت از رفتارهای بد خودشون نمیگن و همیشه یه طرفه به قاضی میرن!

من بین دوستان و آشنایان نسل جدید ،خیلی کمتر از بدجنسی ها و دخالت های مادرشوهر ها میشنونم دیگه.

قبول دارم یه سریاشون رفتارشون ناپسنده خصوصا اون قدیمیا و پیرتر هاشون 

ولی تو نسل جدید واقعا کمتر شده 

تو ام سری بعد که شنیدی پشتت چیزی گفته همونی که حرف اورده رو دعوت کن مادر شوهرتم دعوت کن جلو طرف بگو ...

ن کسی پیشم نگفت ولی ازرفتارش فهمیدم.مثلا انتخاب لباس عروس خودشودخترش باهام بودن برگشت به دخترش کلی بهم تیکه انداخت منم شنیدم ولی چیزی نگفتم.یا براعروسی خواهرزادش نزاشت منو دعوت کنن😓.گفتم خدامیدونه توفامیلاش چقد بهم حرف زده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این سایت هیچوقت از رفتارهای بد خودشون نمیگن و همیشه یه طرفه به قاضی میرن! من بین دوستان و آشنایا ...

اده دقیقا نسل جدید خیلیییییی مادرشوهرا خوبن

کار خوبه خدا درست کنه... تو بساز تو بسازی قشنگتره...♡
2731
ن کسی پیشم نگفت ولی ازرفتارش فهمیدم.مثلا انتخاب لباس عروس خودشودخترش باهام بودن برگشت به دخترش کلی ب ...

باور کن سر دخترش میاد

کارایی که مادر شوهرم با من کرد سر دخترش اومد

اسمم مهساس نام کاربریمم بخاطر اسممه...همین!
نه عزیزم واقعیت اینه درصد خیلی کمی بد ذاتن ، اما ما خانما خیلی حساسیم هی دنبال حرف را میگیریم اگه عی ...

منم مامانم بعضی وقتا حرفی میزنم میگم نگو ولشون کن. مادرشوهر من که کلا حرف میزنه با عروساش رقابت می‌کنه. با این همه سن نمیدونه جایگاه همسر و مادر متفاوته ، هر کدوم جایی داره و عاقل اونه که سر جای خودش بشینه

باور کن سر دخترش میاد کارایی که مادر شوهرم با من کرد سر دخترش اومد

خواهرشوهرام خودشون با همکاری مادرشون زندگیشونو به هم زدن الانم نشستن زندگی برادران رو کنترل کنن. کلا زندگی مشترک براشون تعریف نشده. ولی سر دختر خواهر شوهرم میاد. چون داره مثل مامانش فضول میشه

2740
اتفاقا یکی ازدختراش هرروز خونه مادرشوهرشه اونیکیو نمیدونم

شاید به روت نیارن ولی انقدر هرچی که سرم اوردن سرشون اومده که باور کردم خدا جای حق نشسته

خواهر شوهر من ازدواج کرد انقدرررر سعی کردن همه چیو از من پنهان کنن نشد

هر تهمتی به من زدن دخترشون وااااقعا داره اونارو انجام میده

خواهرشوهرام خودشون با همکاری مادرشون زندگیشونو به هم زدن الانم نشستن زندگی برادران رو کنترل کنن. کلا ...

چقدر متاسفم برای همچین ادمایی.یکی نیست بگه وقتی هنوز میخوای پسرتو بغل کنی بهش شیر بدی غلط میکنی براش زن میگیری

شاید به روت نیارن ولی انقدر هرچی که سرم اوردن سرشون اومده که باور کردم خدا جای حق نشسته خواهر شوهر ...

حقیقتشم همینه منم برام طلانگرفت مادرشوهرم.گفت ن یه سرویس نازک بااونهمه پولداری خودش و دختراش یعنی هرکدوم یه گاوصندوق طلا.اخرش 70میلیون خرج مریضیش کرد

حقیقتشم همینه منم برام طلانگرفت مادرشوهرم.گفت ن یه سرویس نازک بااونهمه پولداری خودش و دختراش یعنی هر ...

حقشونه،من دل برای امثال اینا نمیسوزونم

چقدر متاسفم برای همچین ادمایی.یکی نیست بگه وقتی هنوز میخوای پسرتو بغل کنی بهش شیر بدی غلط میکنی براش ...

قشنگ همین کار رو می‌کنه. یکسال اول زندگی مامانش دقیقا زن اول بود.خواهراش هم که جدا شدن یا اومدن خونه مامانشون قهر همین رفتار همسر دوم و سوم رو براش دارن. مبارکشون باشه

بستگی به رفتار و روحیات عروس هم داره

بعضی وقتا مادر شوهر کار ساده ای میکنه ولی عروس حساسه فکر میکنه فیل زمین زده مادر شوهرش

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2706