2737
2739
عنوان

مهمانی و کم بودن شام

1061 بازدید | 56 پست

مامانم اینا و خواهرم یهوهی اومدن غذا درست کردم ولی زیاد نبود.ی ذره کم اومد.شوهرم چون زیاد میخوره کم بود ازنظرش ولی بقیه ب اندازه خوردن.ولی شوهرم چند روزه باهام قهره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

🙄🙄🙄به شوهران خود بیاموزید سر سفره پیش مهمان زیاد غذا نخورند مهمون رفت بازم غذا هست 😐😐😐

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

خانوادت بودن غریبه که نبود نون میاوردی .شوهرت بگو شکمشو کارد نزدن که بعد رفتن اونا یه املت میزد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

واااا خوبه خانواده خودتم بودن 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2706