2737
2739
عنوان

دیگه خسته شدم

140 بازدید | 15 پست

دیگه هر کس و ماکسی بهم طعنه و نیش و کنایه میزنه

همسرم که اصلا حرفی نمی‌زند در این مورد اونم صداش دراومده

من قبل بارداری هفتاد بودم

الان شدم ۱۱۰

دارم می‌ترکم

کمر درد بعد خواب

زانو درد

اسلیو# می‌خوام بکنم

یا هرچی

دیگه مخم نمی‌کشه

اگه اینجا کسی عمل چاقی کرده توروخدا کمک کنه من راحت بشم ازین کابوس پنج ساله

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

الهههههی💔

تیرویید داری؟

عمل کن نگران نباش سخت نیس

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسلیو نکنی بهتره ها چون بعد عمل خیلی سخت میشه خیلی ها نمی تونن خوب غذا بخورن بعدش و خیلی سختی ها دار ...

والا الآنم وسواس گرفتم.هیچ لذتی از هیچ غذایی ندارم.اگه تحمل داشته باشم شب و روز هیچی لبم نمیزنم

بدبختی اینه اصلا پرخوری ندارم اصلا و این بیشتر داره اذیتم میکنه

2728
الهههههی💔 تیرویید داری؟ عمل کن نگران نباش سخت نیس

نه قربونت

هیچی ندارم.خودمم گفتم حتمی تیرویید دارم.اونم نداشتم.

بعد زایمان همینجوری دارم چاق میشم.اصلا بریدم.فک کن به عالمه پول تو جیبت باشه بری گردش همسر و بچه ت لباسای رنگی بگیرن ولی هیچی تن تو نشه

ب عاطفه چراغیان پیام بده تو اینستا واست رژیم طراحی کنه

حتما ام برو باشگاه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2740
احتمالا فعالیت بدنیت کمه

معمولی.

مگه همه اینایی که لاغرن صبح و شب ورزش میکنن؟

عقده ای شدم فک کنم دیگه

نه قربونت هیچی ندارم.خودمم گفتم حتمی تیرویید دارم.اونم نداشتم. بعد زایمان همینجوری دارم چاق میشم.ا ...

میدونم درکت میکنم منم خودم باید لاغر کنم بعد زایمان ترکیدم ولی خب بادوتا بچه پرخوری عصبی دارم💔

ب عاطفه چراغیان پیام بده تو اینستا واست رژیم طراحی کنه حتما ام برو باشگاه

باشگاه و رو به مدت بعد ول کنی باز بدتر برمیگردی

وزنم بالاست میترسم برم باشگاه زانو درد بگیرم یا کمر درد

چون یبار‌رفتم و همین بلا سرم اومد

میدونم درکت میکنم منم خودم باید لاغر کنم بعد زایمان ترکیدم ولی خب بادوتا بچه پرخوری عصبی دارم💔

من اصلا پرخوری هم ندارم و این بیشتر عذابم میده.همسرم خواهرم نی قلیون از منم بیشتر میخورن.ولی من در حال انفجار.

معمولی. مگه همه اینایی که لاغرن صبح و شب ورزش میکنن؟ عقده ای شدم فک کنم دیگه

نه ببین مثلا من چند روز تقریبا چیزی نخوردم ولی دیدم وزنم تغییر آنچنانی نکرد 

ولی یک مدتی خیلی فعالیتم زیاد بود جاهای زیادی می رفتم ، پیاده روی وزنم خیلی کم شد 

APOBANGPO💜💜
باشگاه و رو به مدت بعد ول کنی باز بدتر برمیگردی وزنم بالاست میترسم برم باشگاه زانو درد بگیرم یا کمر ...

باید با ی مربی حرفه ای کار کنی ک اسیب نبینی من ی مدت با مهسا انلاین کار میکردم تو اینستا سرچ کن.

توخونه براخودت بدون اسیب ورزش کن

اینایی ک بهت پیشنهاد دادم تبلیغ تیس نتیجه ۶سال تحقیق واسه خودم بوده😆

من اصلا پرخوری هم ندارم و این بیشتر عذابم میده.همسرم خواهرم نی قلیون از منم بیشتر میخورن.ولی من در ح ...

من شیرینی و هله هوله میخورم و دلیل اضافه وزنمم همین هست باید دلیل اضافه وزنتو پیدا کنی